Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/28/2011 11:50:00

Teyzeleri Dila hepinize teşekkür eder,tabii ben de.Ben de gün içinde ne zaman işim bitecek de girip grupta neler olmuş,neler yazılmış diye bakacağım zamanı  sabırsızlıkla bekliyorum.Gerçekten kendimi arkadaşlarımla oturup sohbet eder gibi hissediyorum,hem de içten,samimi ve benim dilimden anlayan arkadaşlarımla...

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/28/2011 11:54:00

Derya ne kadar yoğun olduğunu tahmin edebiliyorum,ben işte daha kolay girebiliyorum evde hiç vakit bulamıyorum.Ama paylaşmak çok çok güzel ve aynı dili konuşmak haklısın.

06/28/2011 12:02:00

Ben de evde giremiyorum Yeşim,hem dediğin gibi vakit yok hem de bilgisayara saldıran bir Dila var:)).Ama geç de olsa yazılanları takip ediyorum,merak ettiğim,endişelendiğim birçok şey konusunda yalnız olmadığımı görüyorum,fikir ediniyorum ve sonuçta her haliyle bu grupta kendimi mutlu ve rahat hiissediyorum.

06/28/2011 12:08:00

Dila nın babası doğumgününe gelecek di mi?Nerde olucaksınız?Özlüyordur babasını minik kuş:(

06/28/2011 12:21:00

Doğumgünü hafta içi olduğu için biraz zor gibi görünüyor bakalım o gün evde ben,anneanne dede küçük bir kutlama yapıp haftasonu babayla gerçek kutlamayı yaparız belki,henüz belirsiz.Oysa ki ben tam gününde olsun istiyordum,Evet babasını özlüyor bence ben öyle hissediyorum,telefonu her elime aldığımda baba baba diye bağırmaya başlıyor.Durumumuz biraz zor ama adı üstünde işte mecburi hizmet!!!Ben ilerde psikolojisi üstünde etkisi olur mu diye korkuyorum.

06/28/2011 12:27:00

olucağını sanmıyorum daha çok küçük,0-2 yaş hafıza yok kaydetmiyor.merak etme ve de üzülme.yaa şu mecburi hizmet denen mereti insanların ailesi ayrılsın diye mi icat etmişler anlamıyorum!bitsin bir an önce:(

06/28/2011 13:09:00

Allah sabır versin size :((
Bizde aynıyız akşam Noyan'ı bir dk bile bırakmıyorum uyutuncaya kadar. Sonra kocayla ilgilenmek gerekiyor haliyle, annemle... kendimle...

Annem gün içinde yaşadığı zorlukları paylaşıyor ve bazen şu tepkisi ile karşılaşıyorum : bu cocuk cok fena oldu hiç durmuyor, 1 dk bile gözümden ayıramıyorum her an bir yaramazlık yapma eğilimde vs vs siz böyle değildiniz diyor, ve ben direk beynimi buraya bağlıyorum diyorum ki arkadaşlarımın bebikleri de böyle dert etmeye gerek yok...biri kalorifere tırmanıyor biri fırına biri çiçek yiyor.. O yüzden nurturia sayesinde içim hep ama hep rahat cocugum hakkında :=))

06/28/2011 13:19:00

ahhh maşallah tatlı Dilaya nede tatlı olmuş, güle güle giyisin minik prenses:)

06/28/2011 14:48:00

cok güzel olmuş yeni ciciler güzel bebişlerimize hiç takip edemedim burayı hepisine benden de koca bi maşallah güle güle kullnsınlar :) iyi ki de yapmışız bu çekilişi cok keyifli oldu yaşasın temmuz anneleri ;)

06/28/2011 18:31:00

teşekkür ederiz simden teyzesi.19 ayın 4 ayı geçti kaldı 15 ay.Olsun napalım artık bir şekilde bitecek.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...