Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

07/01/2011 13:43:00

hediyelerinizi güle güle kullanın güzel bebekler.. bizim hediyemiz henüz gelmedi, kargoda bi problem mi çıktı acaba... yoksa henüz gönderilmedi mi...

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

07/01/2011 14:58:00

hepsine kocaman bi maşallah=) nasıl da güzel bir çekiliş oldu böyle=) emeği geçen herkese çok teşekkür ederim, bu çekilişlerin devamını da dört gözle beklerim=)

07/02/2011 07:42:00

harıka oldu gerçekten de...

07/04/2011 07:12:00

Simdennnn Teyzemiz, kanki Kaaaanımız... Hafta sonu şok olduk paketinizi alınca. Hiç beklemiyorduk. Gördüğünüz gibi Noyan yeni cicileriyle çok mutlu oldu.... Papyonu takmak istemedi, delikanlılığı bozuyor sanırım efendilik...:)))
Mektubunuzu da okuduk ailecek. Çook hoşumuza gitti :)
Doğum günü hediyelerimizden ilki....
Sizi çok seviyoruz.

07/04/2011 07:26:00

:)) aslında planım doğum gününüzde elinizde olmazsyıdı Mügecim ama bi aksilik olur geç gelir düşüncesi ile erkenden yolladım, beğenmenize ve bedeninin olmasına çok sevindim. yakışıklı kuzu canı istediğinde papyonu takar, güle güle giyin kuzum benim:))

07/04/2011 21:08:00

işte bizde geldikk
barış erken doğduğu için haziran bebesi oldu normal şartlarda temmuz bebesi olacaktı

07/04/2011 21:12:00

maşallah sana Derinde geç geldi temmuz oldu normal gelse 22hazirandı :)

07/05/2011 07:46:00

dün bizim de hediyemiz geldi, betül ve oğlu arda'ya çok teşekkürler.. hepsi birbirinden güzel, hele çerçeveye bittik:) fotoğrafları en kısa zamanda koyacacağım. ateşimle öperiz kocaman..

07/05/2011 08:33:00

oh be sonunda , çok korktum doğumgününüze yetişmeyecek diye , iyi günlerde kullanın , çok öpüyorum ateşi..

07/05/2011 19:03:00

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...