Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/15/2011 07:04:00

paketleri açarken en sevdiğimiz şey kitapta odaklandık bir süre.

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/15/2011 07:06:00

cicilerimizi giydik,aklımız halen kitapta.bir tane daha var kitabımız o da doğa resimleriyle ilgili.

06/15/2011 07:07:00

oğlum ayakkabılarını dikkatle incelerken:) elimizde tabi ki tv kumandası:)

06/15/2011 07:09:00

bu da benim cicim,haftasonu giyeyim bir de üzerimde görün:)

06/15/2011 07:22:00

ohhh ohhh fotolar gelmeye başlamış bile:) tüm hediyeler çok güzel minik kuzular güle güle kullansın,giyisin,okusun, besteler yapsın:)

yeşimcim sende güle güle giy :)

06/15/2011 07:28:00

Anaaaam bayıldım Can oğluşumaaaaaaa. Bu resimler beni inanılmaz mutlu etti :) Çok yakışmış cicileri. Sandaletlerini nasıl inceliyor öyle :) 
Kitaplar da ilgisini çekmiş belli ki.
Hepsini güle güle kullansın. 
Bu çekiliş sanırım yılbaşında tekrarlancak, çooo hoşumuza gitti :D

BU ARADA BANA KIM HEDİYE ALIYOR :p 

06/15/2011 07:29:00

Bu arada Can yürüyor mu Yeşim ??? Ne güzel dikilmiş ayakta öle

06/15/2011 07:33:00

şişşşt oyun bozanlık yapma hııııı:)

06/15/2011 07:33:00

yok canım yürümüyor daha ama ayakta bir süre kendi kendine durabiliyor.gömlek çok güzel bu arada Noyan a da al annesi:)

06/15/2011 07:34:00

Yakında yürüyecek gibime geliyor afa-can :)

Vallah Gömleği de pantalonun duruşunu da cok beğendim. Alıcam sanırım :D

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...