Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/15/2011 08:50:00

kitap yemiyor Noyan..sıkınlıca tepıyor kitabı :))
 ama ver elime kağıt peçete.. 10 a bölsün elleriyle sonra o minik parçaları sakız halinde agzında ciğnesin...

Ynt: Temmuz Annelerinin çekiliş resimleri (Katılan Haz. ve Ağus. anneleri de dahil)

06/15/2011 08:55:00

ama dişler çıkıyor çok normal no problem:)

06/15/2011 08:59:00

Memo aferin sana..okumaya devam :)
Ece de kitap yemiyor , o da okumayı çok seviyor ama Noyan gibi kağıt ve peçeteyi yemeyi tercih ediyor :)

06/15/2011 09:01:00

İpekperi biz de anında ağzımıza götürüyoruz kitabı eğer elimle sıkı sıkı tutarsam kafayı kitaba eğip öyle yalamaya dişlemeye çalışıyoruz. babasının da her zamanki lafı    "aç bu aç, annesi" bebem 12 aylık olucak hala aç :)))

gEçen bi peçete bulmuş beşiğine almış ben farketmedimdi, bi baktım minink minik onlarca parça yatakta yarısı ağzında sakız olmuş :)

06/15/2011 09:05:00

yeriz,tekmeleriz,yalarız,okuruz kitap deyip geçme her işe yarıyor maşallah:D

06/15/2011 09:50:00

güle güle okusun menekşe kuzucum beren bu 2 kitabı da çok seviyor ilk 100 keime kitabını da Simden teyzemiş tavsiye etmişti bize.
ay cok mutlu oldum resimleri görunce

06/15/2011 09:57:00

bende mutlu oldum tavsiyem işe yaradığı için:))

06/15/2011 10:28:00

Dğer kitabın ismi ne peki?

06/15/2011 10:30:00

kuzum , bu arada nasıl bilmiş bilmiş kitaplara bakıyor maşallah ona ...

06/15/2011 10:47:00

Çekilişe katılması paranoyak kocası tarafından veto edilen ben:(( sizin resimlere bakıp avunurum artık çok tatlısınız hepiniz, Mert, Can ve Mehmet akif bittim hepsine, hediyelere de bayıldım:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Temmuz Anneleri Tanışalım

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...