konyadan selamlar güzel anneler :)

<123>
06/10/2010 11:30:00

ben konyanın cihanbeyli ilçesinde yaşıyorum aslen nazilliliyiz ama eşimin tayin sebebiyle 9 yıldır bu ilçede yaşıyoruz sizlerle tanışmak isterim 2  çocuk annesiyim çalışıyorum.

Ynt: konyadan selamlar güzel anneler :)

06/10/2010 11:34:00

merhaba :) benim esim de aydinli, ayni memleketten sayilirsiniz :)
ev hanimi misin?

06/10/2010 11:40:00

hoşgeldin aramıza..
ben de ikiz annesi
konya merkezden
eylülde çalışmaya başlıycak ev hanımıyım...
bebeklerimizin de ayları yakın

06/10/2010 11:42:00

memnun oldun pamukelma evet hemşeriyiz ne güzel :) yok çalışıyorum canım yüksekokulda özel kalem olarak çalışıyorum sen konya merkezdemisin peki çalışıyormusun?

kızlarımızn arasında 1 ay var ne güzel fikir alışverişinde bulunuruz sevindim canım :)

06/10/2010 11:44:00

cocuklara kim bakiyor? ben ankaradayim ama konyaliyim :)
konyada cok guzel nurturia anneleri var :)

06/10/2010 11:45:00

memnun oldum doubletrouble hoşbulduk canım benim adım pınar bu arada yazmayı unutmuşum :)
allah bağışlasın yavrularını ne güzel tek seferde bir kız bir oğlanı yakalamışsın :)

evet 1 ay var aralarında fikir alışverişinde bulunabilriz :) işe başlamana sevindim hayırlı olsun canım nerde çalışmaya başlıyacaksın peki.

06/10/2010 11:47:00

oğluma anasınıfına gidiyor kızıma bakıcı bakıyor evime geliyor bakıcımız o yönden rahatız şükür.
tanışırım artık konyadaki annelerle ismin neydi canım bnenim ismim pınar bu arada :)

çalışıyormusun peki sen?

06/10/2010 21:11:00

Merhaba Pınarcım..
Aramıza hoşgeldin :) Ben de bir seneden beri Konya'da yaşıyorum. Aslen Sakarya'lıyım.. Ne güzel sayımız artıyor..

06/11/2010 09:48:00

teşekkürler dilekcim memnun oldum canım :)
  sen daha yeni gelmişsin konyaya canım, evet artsın sayımız tanışalım sohbet edelim.
  çalışıyormusun canım ?

06/11/2010 22:53:00

pınarcım mali müşavirim. Oğlumu üç yaşına kadar kendim büyütmek istediğimden mesleğime ara verdim. Bir sene sonra başlayacağım kısmetse..

06/14/2010 05:46:00

çok gü<el dilekcim, evet ardamı da kendim büyütmnek istemiştim ve işimden istifa etmiştim hiç düşünmeden ve 2.5 yaşına kadar kendim büyüttüm ve hiç de pişman olmadım anne gibisi olamaz, ama maalesef kızımda aynı şeyi yapamadım 2 çocuk olunca düşünmeden istifa edemiyor insan ve ailemde yanımda olmadığı için 5 aylıkken işe geri dönmek zorunda kaldım ve bakıcıya teslim ettim yavrumu :( zeynebimi de kendim büyütmek isterdim ama...

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Konya Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...