konyadan selamlar güzel anneler :)

<123>

Ynt: konyadan selamlar güzel anneler :)

06/14/2010 06:00:00

pınar malesef ben de eylülde başlıyorum kuzularım kreşe gitcekler
ben ingilizce öğretmeniyim canım..
bakalım nasıl alışcaklar
ben onlarla tüm gün birlikte olmaya o kadar alışmışım,
babası birini markete götürdü gecen o kadar eksiklik hissettim ki...
keşke işimizi de yavrularımızı da ihmal etmesek ama zor
ikisinden biri eksik kalacak diye de endişeleniyorum
inşallah bunlar kuzular olmaz:(

06/14/2010 07:46:00

evet canım çok zor ana kuzularımızı evde bırakıp işe gelmek :( insanın çok zoruna gidiyor hele ki hasta olduklarında hep annelerini yanında istiyor yavrular :( ama anca 1-2 gün izin alıp yanlarında olabiliyoruz sonra yine onlar evde biz işde :(
  kreş de inşallah rahatları yeride olur ben ardamı 3 yaşında göndermiştim kreşe şimdi nefret ediyor ardam kreşten :( çocuk okuldan soğudu kreş yüzünden o yüzden bu sene erken yaşı gelmeden anasınıfına gönderdik babamızın okuluna şimdi çok seviyor anasınıfını okulunu.

çocuklar erken yaşta hayatla tanışıyorlar maalesef annelerinin kucağında olmaları gerekirken başka kollarda gün geçiriyorlar çok üzülüyorum keşke durumlar el verse de ilkokula gidene kadar kuzularımıza biz bakabilsek :(

06/22/2010 10:21:00

Pınar hoşgeldin aramıza
ben de Konya'dayım ve Konya'lıyım
çalışıyorum
sayımızın arttığını görmek ne güzel :)

bu arada pamukelma, dublecim ve Dilek hepinize de ayrıca selamlar arkadaşlar

06/22/2010 10:22:00

bu arada yarama tuz bastınız :(

06/22/2010 11:23:00

senin kuzuya kim bakıyo hilal?
ayrıca cok yoğunmuşsun
kolay gelsin sana..

06/22/2010 11:35:00

kolay gelsin hilal.
guya ben de calisiyorum, ne calisma ama di mi :)
bilgisayarci olmanin avantajlari.

keske benim de imkanim olsaydi, 3 yasina kadar kendim bakmak isterdim. aslinda gene de imkan vardir belki, ne olacak, iki lokma ekmekle doymuyor muyuz. yok illa ev alincak, araba alincak, ozel okul olacak, kafamizda kendi kurdugumuz diretmeler.. ama kuzular bizsiz kaliyor.. halbuki 3 yasina kadar bebegin her turlu ihtiyaciyla annenin ilgilenmesi (karnini doyurmasi, altini degistirmesi, uyutmasi), her agladiginda annesinin yaninda olmasi, sarilmasi cok onemliymis. bebegin anne sefkatine, dokunmasina ihtiyaci varmis. boylece ruh sagligi olumlu sekilde gelisiyor, kendine guvenen cocuk oluyormus.

06/23/2010 05:45:00

Dublecim oğluma annem bakıyor sağolsun.
denetimimiz var ve arkadaşın biri işten ayrıldı kardeşim de raporlu 1 ay kadar yok herşey üstüme kaldı kısacası:))
dualarınızı bekliyorum
pamukelmacım teşekkürler, bilgisayarcıyım demişsin meslek neydi söylediysen bile bu ara kafam raporlara gömülü yaşıyorum :))unutmuş olabilirim

06/23/2010 06:13:00

memnun oldum hilalcim seni tanıdığıma işinin yoğun olması zor işde yorulupda eve gidince bebeğinle de ilgilenmek istiyor insan kendinden fedakarlık etmek zorunda kalıyorsun ama bebişlerimizi görünce yorgunluğu bir anda gidiyor insanın :) onların sevgiyle kucaklarımıza atlaması boynumuza sarılması kadar mutluluk verici bir şey yok.

pamukelmacım o kadar haklısın ki bebeklerimizin bize anne sevgisine ihtiyaçları varken biz nerelerdeyiz maalesef :( ben de oğlumda yaptığım gibi kızımda da yanında olup her ağladığında ona sarılabilmeyi çok isterdim ama dediğin gibi illa çalışıp çok para kazanmamız lazım ve maalesef kuzularımız anne sevgisinden mahrum anneye özlem dolu günlerde büyüyorlar bazen düşününce çok üzülüyorum artık saat 5 de eve gittikten sonra o açışı kapatmak için elimden geleni yapmaya çalışıyorum 2 kuzuma da olabildiğince sevgimi gösterip ilgilenmek istiyorum...

07/15/2010 13:08:00

haftaya denetimim var. ondan sonraki hafta bir denetimim daha.
kısemtse sonrasında müsait olup bol bol yazabileceğim:)
dua edin arkadaşlar iyi geçsin denetim:)

07/15/2010 13:12:00

dua dua dua..
:)

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Konya Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...