Dış müdahaleler!!!

<12>

Ynt: Dış müdahaleler!!!

09/17/2010 14:46:00

bide başınıza şu geldimi sokağa çıkarız beni hiç tanımadığım insanlar durdurur yok çok az giydirmişin kızım bu üşütür yok çok giymiş kızım bu pişer aaa bu çoçuk pek bi zayıf  aaa kızım sütün varmı aaa bak bunları bunları ye hımmm sende pek bi soluksun aaa sezaryanmi oldun vah vah doğuramadınmı niye gitmez göbeğin gitmez.....

ya bunlarla nasıl baş edeceğiz ? fazlada çıkmadık mecburen 2 kez acaba niye tüm insanlar(komşular akrabalar) dışarda bir bebek ve bir anne görünce üzerine vazife olmayan konuşmalara girer yani anlıyorum bebişin beğenilmesi güzelde fazlası çok bunaltıyor ysmnshn nasıl glüp gçiyorsun banada öğret

09/18/2010 06:17:00

Biz hergun aksamustu parka cikiyoruz. Bir gorseniz, karismayan yok! Ust ince diyenler gani gani. Ben artik bisey olmaz, usumez diyip kafami ceviriyorum. Ama yakinlara kafa cevrilmiyor. O isin zor tarafi.

09/18/2010 12:51:00

yeni donduk kayinvalidededen.oglum 1-2 saat uyusa gunduz tembel bu cocuk diyordu.uyumasa niye uyumuyor diye soruyordu.hey allahim ya.bakti ki pek aldirmiyorum birakti.bir de surekli amcasina benziyor halasina benziyor muhabbeti.bigun dayanamadim cocuk benim cocugum kime benzerse benzesi dedim artik.he he deyip bildigini okumakta buldum ben isin kolayini.

09/18/2010 16:05:00

ya turkuazz çok güldüm özellikle şu kayınvalidenin uyuduğu için çoçuğa tembel demesine 4 aylık çoçuk uyuyo diye tembelmi oluyor:))) desene benimkide duble tembel çünkü bir aylık oda uyuyo....vallahi Allah sabır versin bizlere gerçekten işimiz zor insan belli bir yerden sonra grçekten dişini sıkıp ya sabır diyor

10/01/2010 16:55:00

Benim en sinir oldugum cumle: "Bu cocuk kucaga alismis!". Baslarda aciklama yapiyordum 0-3 ay arasi cocuklar henuz hicbirseye alismazlar ne emzige ne kucaga ne de baska seye diye. Artik yoruldum, gulumseyip geciyorum. "Nolmus yani alismissa size mi tasitacagim sanki?" demek geliyor icimden!

10/01/2010 18:52:00

Evet sonucta soyletecekler sanirim :)) Bir de ustune haykirmak istiyorum hatta! "Bebegim kucagimdayken cok mutluyum o da annesinin kokusuyla mutlu mesut buyuyor" diye...

10/02/2010 08:30:00

Kesinlikle katiliyorum sanaaa ben de ayni durumdayim. En cok da ellerinden optuklerinde sinir oluyorum cunku su aralar ellerini surekli agzina goturuyor... Cok mu titizim diyordum ama yalniz degilmisim :))

10/03/2010 18:53:00

bize de sürekli sokakta karışıp duruyolar.sahilde eşimle bebeğimizi gezdiriyorduk geçenlerde, eşim Ozan'ın ayak tabanındaki minik doğum lekesi için "bak reset tuşu bu herhalde çok ağlarsa basarız" diye espri yaptı, yanımızdan geçen bir teyze "ne biçim konuşuyosunuz çocuğunuzla çok ayıp" dedi gitti. Kalakaldık biz de.

10/04/2010 13:21:00

bende artık terslemeye başladım sabrında bi sınırı var hiç tanımadığım insanlara ellemeyin diyorum yada hiç bebek görmedinizmi ve hakkımda ne düşündükleri umrumda değil eve gelenlerin ellerini yıkatmadan da çoçuğu vermiyorum ayrıca elini yüzünü de öptürmüyorum oh be dünya varmış

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...