iftara ne pişirelim.com

Ynt: iftara ne pişirelim.com

08/18/2010 14:05:00

off of ellerine saglik. gece mi yaptin? ne kadar surdu?

08/18/2010 14:05:00

dokturmussun

08/18/2010 15:35:00

ben pişirmiyorum bugun ama çok acıktım ya,kurufasulye varmıs su böreği varmış.

08/18/2010 19:39:00

simdi yazabiliyorum ancak gecirdim misafirlerimi evet dün gece yaptim Ülkü. iftardan sonra basladim 11'i geciyordu mutfaktan ciktigimda. sonra ortaligi toparla dus al derken gene 12,5 yaptik saati. neyse yorgunum velhasili. ama yemeklerim begenildi, defalarca tesekkür edildi:9 daha ne olsun. yorgunluk unutulur, önemli olan tatli dil... valla ben cok seviyorum iftar sofralarini, keske her aksam birilerini agirlayabilsek ama nerde o enerji... bir aksam icin önceden hazirlaniyorum nerdeeee...

08/19/2010 13:28:00

ben de simdi okudum mesajini. o yorgunluktan tatlisi var mi, hele ki bir de begenilmis.

bu aksam yemek yapamadim ben, makarna yapicam, sos onerisi olan var mi?

08/19/2010 13:31:00

makarna için en sevdgim sos, en klasigidir: bol domates, sarimsak, kekik, nane. hele ki taze nane daha güzel olur:) oh oh olsa da yesek. valla benim basim agrimaya basladi simdiden. bu aksam da dünden artanlari yicez haliyle. orduyu doyuracak kadar yaptigimdan, ellerine paket bile yapip verdiysem de giderken, bu aksam bitiremeyecegiz bile kalanlari:)

08/19/2010 13:37:00

özge menü harikaymis:) ay ben de cacik mi yapsam... buzlu buzlu. ama en cok suuuuuuu istiyorum

08/19/2010 13:38:00

ben o zaman giderken markete ugrayip sarimsak alayim. evdeki sarimsaklar sanirim sicaktan kuruyup bitmisler. nane ve kekigi unutmayacagim. bu sos pisirilecek, degil mi emine?

sos pisirilcek mi diyince aklima fellak koftesi geldi (fellak miydi ki adi), hani onun sosu cig konuyor ya. aksam bi yapsam sahi ya, keyfine.

08/19/2010 13:43:00

fellah :D

08/19/2010 13:44:00

dun o kadar zor o kadar zor oruc tuttum ki gun boyu cok oksurdum her oksurdugumde titresimleri bos karnımda hissettim eve geldim uyumak icin kendimi yataga attım aclıktan uyuyamadım da, esim de akıllım dunku pideyi hemen buzluga atmıs, ki annem onu sahurda yiyecekti, sahurda bir baktık pide yok olmus, kaldık mı kus kadar benim pideye bugun aclıktan olmezsek hic olmeyiz herhalde ki cok rahat geciyor. Bunye alıstı galiba - simit peynir ve cay keyfi haricinde... nasıl gozumde tutuyorlar canlarım benim ya.. hasretle onlara kavusacagım gunu bekliyorum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Her Gün Bir Ev Yemeği Menüsü..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...