iftara ne pişirelim.com

Ynt: iftara ne pişirelim.com

08/25/2010 10:37:00

evet hatta ben de maraslıyım,bak ben de gumushaneliyle evlendim.

08/25/2010 10:46:00

ben anne-baba Kirklareli, hatta ayni köy; dedelerin babalari biri Bulgaristan'dan biri de Arnavutluk'tan göçme muhacir taa Balkan Savalari zamani. kocadan ve degisen kütükten yana Eskisehir-Yunus Emre; ama onlarin da anne-babalarin babalari Bosna'dan gelme. yani fena bir Balkan muhacirligi durumu var bizde.

08/25/2010 10:51:00

benim esimin annesi malatyalı babası urfalı ama kendisi acayip alman gibi yetismis yıllarca almanyada okumus yasamıs turklukten eser yok diyebiliriz, veya dunya vatandası diyelim... biraz vatandas olmussa o da sayemdedir...

08/25/2010 10:52:00

yaseminnn :)

08/25/2010 10:53:00

inanmazsan gel de gor walla dedıgım kadar var ustune birde kova burcu olmasını ekle egzantrik otesi bir karakter o yuzden evlilik hic baymaz bizi

08/25/2010 11:21:00

yasemin bugun cok guldum sana, alem kadinsin :))
aslinda bi geyik basligi acsak, orda sadece geyik yapsak.

bu yuvarlama aydin yuvarlamasi sule. marastakine yuvalama deniyor, degil mi?

kesik de cok acaip bisey, kahvalti sofralarinin en guzel tadi. ama bulunmuyor baska yerde. bu Aydin mutfagina hasta oldum ben, cok cok lezzetli yemekleri var. annem duymasin ama kayinvalidem bize geldi mi bu yemek durumlarindan dolayi bayram ederim. ben Konyaliyim bu arada.

08/25/2010 11:28:00

ben eger banka tatılımıze comak sokmazsa aydın tarafına gıdecegım :D aklımda olsun
ülküüü etli ekmek olsa akşama :P mm buralarda adamlar pide yapamıyorlarrrr
cok ozledım benn (eskıden bır kombassan mevzusu vardı bızım her yıl gıder gelırdık.. )
malatyanın da pıdelerı guzeldır :)
aydın mutfagı guzelse gıtmeden meshurları yazayım kenara :) inşallah gidebilirsm de taadayım :)
yemeklere zaafım çok hele bir de yöresel ise :P
of adam akıllı yemek yapmayı ozledım.. ne kotu bır sey duzensızlık ve teklık :(
kızlar gelın bana da sofra kurayım :) yoksa ben gelırım Ankarada kı hatunlar !

08/25/2010 11:30:00

kusadasi, didim falan mi? gel bacim gel, cok seviniriz, nasilsa evin beyi de yok, beysiz eve ev mi denir be :)

08/25/2010 11:32:00

bu kesik'in tadini merak ettim dogrusu. Ülkü, Pinar hanimin listesinde yok bu, di mi? istesek yaparlar mi?

08/25/2010 11:35:00

evet hedefımız oyle ama dedım ya banka yuzunden rezervasyon bıle yaptıramadık. o yuzden yuzde yuz dıyemıyorum.. umarım olur. egeyı akdenızden co ksevıyorum ben :)

bazen seytan durtuyor ankarya gıdeyım dıye ama bılemıyorum.. kocatepe kıtap fuarını ozledım
:( mezun olalı gıdemedım
ama bu hafta oruc olacagım tarıhler degıl oyle olsa aslında bır gaz gelmeyı dusunuyordum..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Her Gün Bir Ev Yemeği Menüsü..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...