iftara ne pişirelim.com

Ynt: iftara ne pişirelim.com

08/25/2010 11:41:00

bende komik hikaye coktur aklıma geldikce anlatırım ozellikle esimin ve benim hallerimiz cok cok ilginctir birde annem ve kayınvalıdem var baska bir boyutta alemde yasıyorlar onlar da Adams ailesi gibi anlatırım ara sıra gulersınız

hatta keske sey olsa ya hanı burda cocukların agzından cumle yazma olayı var ya bende esimin agzından yazmayı cok istiyorum ama nurturia da bu imkansız oyle alemdir ki kendisi

neyse fazla bahsetmiyim kendisinden nazara vb gelir hehe

08/25/2010 11:43:00

"keş" (yogurt suyundan yapiliyor diye not dusmus) diye listesinde var, bir kere aldim, kesik var mi deyince onu gonderdi, ama yok o degil, tadi baskaydi. benim dedigim baya ayrandan yapiliyor.

08/25/2010 11:44:00

yaz yasemin yaz, cok cok merak ettim :))

08/25/2010 11:45:00

himm tadamayacagiz anlasilan. ben de yöresel tatlara merakliyimdir. hatta keske kocami ayartabilsem de su gurme turlara çikabilsek diye geçiririm aklimdan.

08/25/2010 11:57:00

geyik baslıklı bir topic actım ahali aklıma geldikce yazacam siz de komik olayları aktarın gulelim eglenelim

08/26/2010 14:24:00

yariyi gectik.. anlayamadim, cok cabuk geciyor (bir haftasonlari gecmedi :) ).

bugun menumuz ayni da yarina taze borulce ve kofte yapayim diyorum. buyuk kizim her kofteyi yemez, bakalim onun sevebilecegi gibi yapabilecek miyim (Ankara'da bir Hosta subesi ayni zamanda kofte de yapiyor. sadece oranin inegol koftesini yiyor kizim. bir de, bazen -her zaman degil, esref saatine bagli-, kilo ile et yapan bolu dagi mangalcilarinin koftesini.)

08/26/2010 14:32:00

ben az önce burger king'ten siparis verdim:) kocaya wooper, kendime chiken royale :) oh üstüne bir de sufle:) ay bu hafta hiç yemek yapasim yok niyeyse... önden de domates çorbasi yicez bu arada

08/26/2010 14:37:00

Taxim'de arkadaslarımla yiyecegim hem de BJK'mın macını seyredecgim yani hem iftar menulu hem D-Smart'lı bir yer bulmam ayrıca cok yapısmadan da eve gelmem lazım

08/26/2010 14:56:00

emine ve yasemin, ikinize de cok ozendim.
bugun ben nobetciyim 7'ye kadar, ama isim uzarsa iste iftar yapicam ben de. o durumda aklim evde olacak, evdeki 3 insanoglu nasil yemek yiyecek diye.

08/29/2010 01:13:00

ülkü suna bi bak http://www.evcini.com/2006/03/_i_i_i_1.html istersen.
biraz asamalı ama,guzelmiş.
bir de top köfte var.
o da http://www.portakalagaci.com/oburcuk/2004/09/yayla_orbas_ve_.html

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Her Gün Bir Ev Yemeği Menüsü..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...