iftara ne pişirelim.com

Ynt: iftara ne pişirelim.com

09/01/2010 11:11:00

tamamdir, cok tesekkur ederim, dediginiz gibi bakicam.

09/01/2010 11:12:00

Sümeyye balık dediğin konserve mi?
yoksa dondurulmuş balı kvar mı bimde

09/01/2010 11:12:00

Fellah sözünü unutmayalim, unutturmayalim:) Ülkü'cüm sagolasin
Ben de BIM'in kasarina hastayim: Muratbey. baska marketlerde de oluyor ama sanirim BIM'de birazcik daha ucuz oluyor.

09/01/2010 11:17:00

hilal konserveleri kerevitaşın..
dondurulmuşlar bu ara favorim..(alabalık bütün)

evet emine :) güzel.. işte bilip alacaksın

bakın krem şantisi, çorbası (hazır çorba zaten yılda 1-2 den fazla pişmiyor..ki artık hiç düşünmüyorum) bulyonu (bulyonda kullanmıyorum bır tanıdıgım dedı) ve bazı abur cuburları ( kı bunlarla da aram yok bılgılendırme etmek ıstedım ) güzel değildir..

ama labnesini pasta tabanını vs kullanıyorum.. :) bence bim alınabilecek alınamayacaklar diyelim

bazı bimlerde hazır muffın karısımları bıle varmıs burası kucuk sehır yok malesef..yada ekmeklık unlar..tam bugday kepeklı vs.. burası mahrumıyet bolgesı malum..

09/01/2010 11:17:00

hilal konserveleri kerevitaşın..
dondurulmuşlar bu ara favorim..(alabalık bütün)

evet emine :) güzel.. işte bilip alacaksın

bakın krem şantisi, çorbası (hazır çorba zaten yılda 1-2 den fazla pişmiyor..ki artık hiç düşünmüyorum) bulyonu (bulyonda kullanmıyorum bır tanıdıgım dedı) ve bazı abur cuburları ( kı bunlarla da aram yok bılgılendırme etmek ıstedım ) güzel değildir..

ama labnesini pasta tabanını vs kullanıyorum.. :) bence bim alınabilecek alınamayacaklar diyelim

bazı bimlerde hazır muffın karısımları bıle varmıs burası kucuk sehır yok malesef..yada ekmeklık unlar..tam bugday kepeklı vs.. burası mahrumıyet bolgesı malum..

09/01/2010 11:41:00

smy profiterolden bahsettim arkadaşa bimden almış bir kez bozuk cıkmıs.istisna olabilir belki.dr otkeinkini alıp yapıyomus.canım da istiyordu ha:D
bimin peynirleri güzel.

09/01/2010 11:43:00

ben hıc rastlamadım soguk zıncır kırılmıstır belkı tasımada.. :) ben sevıyorum :)

09/01/2010 12:11:00

kesinlikle pastabanını ben de çok severek kullanıyorum. bir de kedidilini hep bimden alıyorum.

bu arada alabalığa bakacağım, umarım bulurum çünkü çok severim:)

09/01/2010 12:20:00

ben de BIM'in labnesini çok kullandim, çok da severek, ama hiç pastabani ordan almamistim. aklimin kösesine yazdim. kedi dilini ben de kullanmistim, iyiydi. konserve olarak evde hep bir karisik bezelye-havuc-patates bulunduruyorum, firinda besamel soslu tavuk veya olmadi makarna salatasi yapmak için hep elimin altinda oluyor, çok iyi oluyor.
ben BIM'in tatlilarindan tavukgögsünü ve kazandibini begenmemis, profiterolle krem sokelasini (hani içinde küçük bir kek olan kakaolu sütlü tatli buydu di mi?) sevmistim.
deneyeceklerim: alabalik, tereyag, bebek bezi
bu arada pilav sevenlere duyurulur: BIM'in pirinci diger markalarinkinden kat kat güzel ve uygun fiyatli. dügünlere, mevlütlere pilav yapan bu isin piri bir akrabamiz pilavinin muhtesem lezzetinin sirrini açiklamisti: 1. BIM'in pirinci
2. Teremyag
3. gercek tavuk suyu, bulyon asla degil

09/01/2010 12:33:00

bence bu konuşamaları bim duysun ve bize hediye sepeti yollasın :D yada hediye çeki :D o kadar reklam yaptık canımmm :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Her Gün Bir Ev Yemeği Menüsü..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...