iftara ne pişirelim.com

Ynt: iftara ne pişirelim.com

09/02/2010 06:31:00

ellerine saglik sümeyye, görüntü de harika:)

09/02/2010 07:07:00

teşekkürler :)
tarifi denemeliyim bir patates hastası olarak:)

09/02/2010 09:35:00

evett bugün de davetliyiz biz, yaklaşık 10 gündür evde yemek pişmiyo hergün bir yere çağrılıyoruz hiç böyle bir ramazan geçirmemiştim yahu:) bir yandan rahatım mutfakta iş yok diye :) bir yandan da aldığımız bütün mutfak malzemeleri kaldı. 1 aylığına da olsa dondurucuya bile bir sürü şey koymuştum. neyse ev sahibi yesin artık :)

09/02/2010 09:37:00

ben de yarın ramazanın ıkıncı davetıne katılacagım.. :) ıyı kı yarın ızın alıp annemlere gıdıyorum :) yoksa benım ramazan kesat :)

09/02/2010 09:43:00

:)) geçen sene bizi kimse çağırmamıştı, düşün bir kişi bile. ben 3 aylık hamileydim ve 30 günün en az 10unda davet vermiştim. şimdi acısını çıkarıyorum :)

09/02/2010 09:45:00

benım cagıracagım da kımse yok gıdecegım de :D kendı kendıme takıldım :) sımdı kayserıye gıdıyım 2 gun de olsa bende sefamı sureyım.. inşallah :)

09/02/2010 09:47:00

ohh oh şimdi annen sana ne yemekler yapar :) ne kadar sürüyor çorum kayseri ankaradan geçiyor musun off özledim ankarayı

09/02/2010 09:51:00

yok ankara-kayserı çorum üçgen :)
ankara -çorum arası otobusle 4 saat
kayseri-ankara otobusle 5 saat
çorum -kayseri arası otobusle 4.15 saat :)

araçla bu süreler 1 saat kadar kısalıyor..

fena değil aslında.. bizim sorunumuz birlikte buluşamamak :) yoksa eşim her an burda olsa sağa sola gidecek gücüm olur.. onun olamıyor çoğu zaman haklı olaarak..ama bayramdan sonra ankaradan gececegım hatta duraklayıp uzun uzun soluk alacağım ınsallah :) selam ederim :)

09/02/2010 13:00:00

dun gece yatmadan evde kalan pide anneme ve bana yeter diye dusundum
gece kalktım bir baktım annem pideyi goturuyor bana kendi yeme olcutlerime gore yetersiz bir parca kalmıs. Sagolsun buyukada fırınları hem daha pahalı hem de daha ince pideleri imal etmeyi başarıyorlar. Lara'dan beri zaten evde stoklama imkanımız daha sınırlı oldugundan (yazlıktaki buzdolabı mini boy) yiyecek de pek az oluyor evde. Sut bile kalmamıstı, Lara'nın uc adet bebe biskuvisini asırpı agzıma attım. Gun boyu cok, cok calıstım yorgunluk mu aclık mı daha fazla karar veremiyorum. Aksam kendime sınırlı imkanlarımla bir ziyafet cekmem gerek.

Bu arada Ramazan soframın olmazsa olmazı Koska Kurek helvasıdır. Bir helva fanatigi olarak duyurulur.

09/02/2010 13:01:00

:) yasemin senin Ramazan da benimkinden şahane geçiyor :) Neyse ki son hafta..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Her Gün Bir Ev Yemeği Menüsü..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...