iftara ne pişirelim.com

Ynt: iftara ne pişirelim.com

09/04/2010 08:24:00

un çorbası-erzincan->erişte köfte ve yoğurttan olusuyor.
kıymalı karnabahar,pilav yapıyorum.

09/06/2010 08:47:00

ruyalardan anlayanınız varsa bana yardımcı olabilir mi kendim yorumlayamayacagım kadar degisik cunku...

09/06/2010 08:51:00

anlamam. ama rüyaları herkese anlatmamalı.. nasıl yorulursa o yönde çıkıyor.. Hele de felaket tellalı bırıne asla anlatma.. sen de ıyi düşün bence.. hayır olur inşallah

09/06/2010 09:49:00

sagol, tesekkur ederim. Sadece simgeler konusunda kararsız kalmıstım. Ilginc paralellikler var onceki gordugum ruyalarla ondan.

09/06/2010 15:01:00

sumeyyeee, olmadi, beceremedim su patatesi :( 1) cok sogan sogan koktu 2) sut kesildi (zaten yaparken dusunmustum, uht sutu ne zaman kaynatsam kesiliyor, sen hangi sutu kullaniyorsun) 3) cok su koymusum pismek bilmedi.

09/06/2010 18:22:00

:S ben tek bir marka süt kullanmam :S hay Allah.. sen gel ben sana yapayım madem :) yada ankaraya geldıgımde ben geleyım sana :D bak ben bı kere kesılme yasadım (baska bır ıste) da kay süttü..bır daha almadım.. onun dısında hıc sorun olmadı :S

09/07/2010 06:36:00

aa kay sut alinmaz mi, keci sutunun mudavimiyiz :)
valla cok isime gelir sumeyye, gel yap :)

bakalim bayram sabahi yemeginde neler olacak. konyada adettendir, bayram namazi sonrasi bir akrabanin evinde toplanilir (genelde buyuk bir akraba olur), hazirlanan ozel yemekler yenir. menude sunlar mutlaka olur: yogurt corbasi, kiymali su boregi, etli yaprak sarmasi, etli lahana dolmasi, ev baklavasi.

09/07/2010 06:59:00

ooo harikaymis bayram menüsü Konya'da. Ülkü bende Konya'ya gurme gezisi yapma meraki uyandirdin valla.

09/07/2010 07:08:00

aksam adalar belediyesi iftar veriyor sukur, orada olacagız ailece.

09/07/2010 07:10:00

oo yasadiniz yasemin, güzel bir iftar yapacaksin insallah bu aksam:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Her Gün Bir Ev Yemeği Menüsü..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...