iftara ne pişirelim.com

Ynt: iftara ne pişirelim.com

08/12/2010 08:54:00

Fırında güzel oluyor patates hem pratik hem hafif.Tabii ki kızartmadaki tat yok ama güzel.

08/12/2010 09:33:00

Ben pul biber, karabiber ve kekik serpip üzerine zeytinyağı spreyliyorum. Karıştırıp fırına veriyorum. Bence çok leziz oluyor:=))

08/12/2010 09:37:00

pekiiii cahilliğime vurun kaç derecede atıyosunuz fırına.Bir de elma dilimi gibi mi kesiliyor.

08/12/2010 09:46:00

Ben elma dilim yapıyorum. Mevsimde taze patates alıp bıçakla hafif kazıyarak daha lezzetli olması mümkün:=)) 200 derece iyidir:=))

08/13/2010 13:05:00

ay bu ne guzel bir grup boyle
artanları ıstanbul kosuyoluna gonderin ben cıkıp uygun bir yerden alırım
ne yemek yapmakla aram vardır ne de duzenli olarak yapanım
dunden ne kalmıssa onu yiyecem
ama canım sadece musli simit peynir ve cay cekiyor yemek yemesem de olur

08/13/2010 19:47:00

patatesleri küp ya da elma doğrayıp az kırmızı biber, tuz, zeytinyağı ve en önemlisi köri koyun, fırınlayın...süper oluyor, hem de kızartma gibi ağır yağlı birşey yememiş oluyorsunuz..tavsiye ederim.

08/16/2010 11:54:00

yoğurt çorbası-kıymalı bezelye-makarna var bizim menümüzde bu akşam.... bu arada hayırlı ramazanlar arkadaşlar

08/16/2010 12:05:00

hosaf-hosaf-hosaf ve yine hosaf var bizde.
dun visneydi, bugun seftali yicez sanirim. sonrasinda doyuyoruz.
ama yine de bi bulgur pilavi yapacagim.

08/16/2010 12:21:00

aksamki menü:
zeytinyagli patlican yemegi (cmt günü bizim tarladan ben topladim patlicanlari:9 topladiktan 2 saat sonra da yemegini yaptim:) )
haftasonu izgarada yapilmis ve artmis köfte ve antrikota domates sos yapilip hem isitilacak hem tazelenecek
pilav yapilacak
tatli (kocamin gönlünden ne gecerse tatlicidan alacak ama bana kalsa ya güllac alirim ya sütlü nuriye:) )
sicacik pide

08/16/2010 12:26:00

yalniz ramazan basladi baslayali niye hala komposto yapmadim? hayret yani! hemen her türlü meyveden komposto yapmaliyim. sagol Ülkü. bu arada ukalalik olarak görmeyin lütfen bilgilendirme amaciyla yaziyorum: komposto yas meyveden yapilana, hosaf kuru meyveden yapilana denir.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Her Gün Bir Ev Yemeği Menüsü..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...