'tek başına çocuk büyütmek' Kaynanazedelere :)

Ynt: 'tek başına çocuk büyütmek' Kaynanazedelere :)

12/19/2011 17:10:00

çok güzel bi yazı,takibe aldım=)

12/19/2011 19:04:00

:) yazımda çok cesur davrandım, karşı saldırılara hazırım; hazır arkama da sizi almışım :)

Allah eşlerimizden yana yüzümüzü güldürsün yoksa bu emek, bu fedakarlık ve bu yapılanlar tek başına çekilmez, Bakırköy'e yatırırlar insanı :)

12/19/2011 19:04:00

:) yazımda çok cesur davrandım, karşı saldırılara hazırım; hazır arkama da sizi almışım :)

Allah eşlerimizden yana yüzümüzü güldürsün yoksa bu emek, bu fedakarlık ve bu yapılanlar tek başına çekilmez, Bakırköy'e yatırırlar insanı :)

12/19/2011 19:07:00

Allah hamilelere kolaylık ve rahat gebelik nasip etsin sonrada bol sütlü gazsız (herkesin gazı alınmış olaraktan) bir lohusalık nasip etsin inş. bende her iki gebeliğimde ve lohusalığımda çok sıkıntı çektim göz yaşı döktüm. yinede Allah kimseye yaşatmasın bunları ama dediğiniz gibi pişmanlıklarını görmek hatalarını bildiklerini görmek isterim.....

12/19/2011 19:07:00

Allah hamilelere kolaylık ve rahat gebelik nasip etsin sonrada bol sütlü gazsız (herkesin gazı alınmış olaraktan) bir lohusalık nasip etsin inş. bende her iki gebeliğimde ve lohusalığımda çok sıkıntı çektim göz yaşı döktüm. yinede Allah kimseye yaşatmasın bunları ama dediğiniz gibi pişmanlıklarını görmek hatalarını bildiklerini görmek isterim.....

01/18/2012 12:49:00

Ne güzel anlatmışsınız; Aynı durumu ilk kızımda yaşamışımdır İnşallah oğlumda her şey daha güzel olur:) izlemeye aldım blogunuzu, sevgiler..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
BLOG SAHİBİ NURTURİA ÜYELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...