bella dilekcigimin buyuk oğluşu oğuz emrenin dogum gunu mutlu yillar kuzucuk :)

<12345>
11/12/2012 23:58:00

canimmmm dogum gunlerinizz sira sira masallahhh hep beraberr saglikli uzuuun guzelll yillariniz olsun :)

oğuzcummmm tatli kuzucukkkk mutlu yillarrr canimmmm :)

yeni yasin sana tummm guzellikleri getirsinnnn hemde birrr omur boyu :)))

nehosta ikinizi birden opuyomus mucxxx mucxxx ;) malumm abiler favorisi bizim kizin ;)

sevgilerimleeeee.....

Ynt: bella dilekcigimin buyuk oğluşu oğuz emrenin dogum gunu mutlu yillar kuzucuk :)

11/13/2012 05:44:00

Yakısıklı abi, dogum günün kutlu ve de mutlu olsun :)

Hep iyi insanlarla karsılas, gelecegin basarılarla dolu olsun insallah :))

Ynt: bella dilekcigimin buyuk oğluşu oğuz emrenin dogum gunu mutlu yillar kuzucuk :)

11/13/2012 06:00:00

Oğuzcum, doğumgünün kutlu olsun nice nice mutlu yaşlar dilerim :))

Dilekcim, çok öperim, tebrikler, 4 yaş size de iyi gelsin bizim gibi :)

11/13/2012 06:05:00

Nice guzel senelerin olsun Oguz Emre:)

11/13/2012 06:17:00

Geldi işte Kasım ayı
sıraya dizildi doğumgünleri :)

Bellam Dileğim, nice güzel seneler görsün yavruların
Nice huzurlu yaşları olsun

İyi ki doğdun Oğuz Emreeeee :)

11/13/2012 06:34:00

nice yıllara..

11/13/2012 06:37:00

Enemmm yağmurcum çok ama çok teşekkür ederim.Çok ama çok mutlu ettin beni.

Burçağım amin çok ama çok teşekkürler.

Yükselim inşallah Oğuzun her yaşı bana çok iyi geldi.Hiç zorlamadı beni ama dörtte neler bekliyor bizi takipteyim seni çok teşekkür ederim.

Elfanam öperim teşekkür ederim.

Hilal sizinde doğum gününz kutlu olsu canım benim iki erkek ve iki akreple bir evi paylaşmak ne demek çok iyi bilirim:))

11/13/2012 06:47:00

Doğum günün kutlu olsun Oğuz Emre, nice güzel mutlu, sağlıklı, şanslı yaşların olsun.

Dilekcim tebrikler, artık 4 yaş annesisin :)

11/13/2012 07:37:00

Aaa, bu kadar yakın mıydı ikisinin arası? Bu güzel kadını anne yaptığın, bizimle tanışmasına vesile olduğun için çok teşekkür ederim Oğuzcum, kendin kadar güzel bir dünyan olsun, mutlu yıllar.

11/13/2012 07:41:00

Oğuz Emrem

Yeni yaşın kutlu olsun oğlum.Mevlam şansını bol etsin,tüm güzellikler seninle olsun . Tüm sevdiklerinin yanında nice nice seneler dilerim.

Dileğim birtanem seni tebrik eder öperim:)

Sevgilerimizle..

Çiğdem&Bartu

11/13/2012 07:51:00

Yeni yaşın çok mutlu, bahtın açık, ömrün uzun olsun Oğuzcum... Nice yıllara inşallah... saglıkla...

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...