bella dilekcigimin buyuk oğluşu oğuz emrenin dogum gunu mutlu yillar kuzucuk :)

Ynt: bella dilekcigimin buyuk oğluşu oğuz emrenin dogum gunu mutlu yillar kuzucuk :)

11/13/2012 07:57:00

Çok teşkkürlerrrrr öpüyorumm çiğdem ilknurcum

Ynt: bella dilekcigimin buyuk oğluşu oğuz emrenin dogum gunu mutlu yillar kuzucuk :)

11/13/2012 08:00:00

tüm sevdikleirnle musmutlu nice yılların olsun oğuz emre....

11/13/2012 08:05:00

Canım benim, uysal kedim 4 oldu :) Nice mutlu yaşları olsun Oğuz'cuğumun. Kutlamalar bir gün önce başlamış :) 40 gün 40 gece sürsün :)))
Anneliğinin de 4.yaşı kutlu olsun Dilek'çim :)

11/13/2012 08:16:00

Nice güzel yaşlara küçük abi :))

11/13/2012 08:21:00

Yakisikli oglusum, minik abi! :) nice guzel yillarin olsun insallah..omrun guzel bahtin acik saglik dolu yillarin!! Operim sizi pek cok...

11/13/2012 08:49:00

Canim ben bi dogum gunu kutladim hatirliyorum senin gerci ben oglanlarida karisitiprum alla allla dogum gununuz nice mutlu saglikli huzurlu bol kahkahali olsun hayatlari boyunca hep gulsunler ve sanslari bol olsun :)

11/13/2012 08:55:00

mutlu yıllar:))kuzularımız buyuyor..

11/13/2012 09:01:00

Dilek' cim

ilk göz ağrın yakışıklın Oğuz' cuğumuzun doğum günü kutlu olsun 

Sağlık, mutluluk dolu nice güzel yıllar geçirmenizi dilerim

Öperim 

Nevra & Emre Burak 

11/13/2012 09:03:00

mutlu saglikli; sevdiklerin ve sevenlerinle dolu bir omur dilerim...iyi ki dogmussun oguzcum; sayende gozleri isil isil parlayan anneni tanidim:)

11/13/2012 09:11:00

hayırlı sağlıklı nice yaşlara....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...