bella dilekcigimin buyuk oğluşu oğuz emrenin dogum gunu mutlu yillar kuzucuk :)

Ynt: bella dilekcigimin buyuk oğluşu oğuz emrenin dogum gunu mutlu yillar kuzucuk :)

11/13/2012 09:26:00

mutlu yıllarr...

Ynt: bella dilekcigimin buyuk oğluşu oğuz emrenin dogum gunu mutlu yillar kuzucuk :)

11/13/2012 11:22:00

ailenle birlikte nice güzel yıllarınız olsun inşallah ..oğuz emre:)

11/13/2012 11:45:00

iyi ki doğdun annesinin ilk göz ağrısı, kardeşinin abisi, yakışıklı oğlan nice güzel senelere yavrum.

11/13/2012 11:49:00

saglıklı huzur dolu başarılı bir ömrün olsun inşalllah... mutlu mutlu yıllaraaaa....

11/13/2012 11:57:00

Dilekciğim mutlu ve upuzuuun yıllar dliyorum ailece sana:))

Yavru ömrü boyunca sağlıklı ve mutlu yaşasın ve sende tanık olasın:))

Mutlu yıllar:)

11/13/2012 12:47:00

Çok duyguluyum bugün şuan yazılanları gördükçe hüngür hüngür ağlıyorum.Çok zor kavuştum oğluma tam sekiz sene dilek olay.Sekiz sene tadavi sonucu artık tam ümidimizi kesmişken süpriz yaptı oğlum bana.O anki duygumu sevincimi anlatsam satırlar yetmez.

Geldi sekiz sene sonra canıma can  kattı ümidim oldu.Geldi ama çok zor geldi.Onsekizinci haftaya kadar herşey normaldi o haftanın sonunda şiddetli ağrılarım ve kanamalarım başladı.37. haftaya kadar gözlerimdeki yaşlar hiç dinmedi.Haftanın her günü acillerdeydik ne kadar uğraşsam ne kadar dikkat etsem kanamalarım durmuyordu.Ama o hep gülümsedi bana anne merak etme ben sana sıkı sıkıya bağlıyım seni asla bırakmayacağım dedi.

Ve bırakmadı sözünü tuttu.Hatta içeride tam zamanı doldurdu fazla fazla.O minnacık ellerini öptüm kokladım evladımı bağrıma bastım işte o an benim yeniden doğduğum andı.

Hepinize tke tek çok teşekkür ederim.Bu mutlu günümde yanımda olduğunuz için hepinizi çok seviyorum.İyi ki hepinizi tanışım.

Kucak dolusu sevgiler

11/13/2012 13:06:00

ömrü uzun ve güzel olsun inşallah.. doğum gününüz kutlu olsun..

11/13/2012 13:09:00

nice sağlıklı yıllarda bir daha acil yüzü görmeden hep huzurla yaşayın umarım ömrünüzü...

11/13/2012 13:11:00

Nice nice guzel yillar dogumgunun kutlu olsun tatli kuzum

Deniz&Almina

11/13/2012 13:16:00

doğum günün kutlu olsun nice mutlu uzun senelerin olsun oğuz emre:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...