kızınıza hangi damlaları kullanıyorsunuz?

Ynt: kızınıza hangi damlaları kullanıyorsunuz?

12/08/2011 11:43:00

bu arada nihal kızın çok tatlıymış :) maşallah

12/11/2011 15:21:00

vitagil ve ferro sanol veriyorum...ama ikisinden de nefret ediyor..burnunu kapatıp azıcık ağzını açmak zorunda kalıyor o zaman sokuyorum ağzına

12/11/2011 15:32:00

pınarlerm aynı şeyın sıze yapıldıgını düşünebılıyormusunuz?Yanlış anlamayın ama yaptıgınız yanlış bişey.

12/11/2011 17:29:00

3 ay ara verdikten sonra tekrar devit 3e başladım

12/11/2011 17:41:00

pardon ama psychomum (psikopat anne) aynı şeyin bana yapıldığını düşünüyorum...burnum yerime ağzımdan nefes alıyorum :)...kansızlık demir eksikliği ve vitaminsizlik sizin çocuğunuz için daha uygunsa siz doğru olanı yapın.2 sn burnunu tutmakta ne gibi bir kötülük var onu da anlamış değilim...çocuğumu nefessiz falan bıraktığım da yok anlamadım..

size iyi günler psikopat anne

12/11/2011 18:16:00

neyse ki benım sadece adım saykomam,bu kadar kızmanıza gerek yoktu ya,bu şekılde yemek yedıren anneler de var,bılıyormuydunuz??

12/12/2011 08:05:00

bence yaptığında yanlış bir şey yok içmemesi dahamı iyi 2 sn burnunu sıkıp içermekte ne kötülük olabilirki..benim kızım hiç bir ilacı içmiyor misal burnunuda sıksam açmıyor ağzını sonuç olarak iğne oluyor ve daha çok canı yanıyor ben daha çok üzülüyorum denemeden bilemezdim annelik her çareyi denetiyor..

12/12/2011 09:01:00

biz de 2 kişi( anne-baba olarak) zor içiriyoruz damlaları. ne zor şeymiş bu damlaları içirmek. akıllı bıdıklar hemen anlıyorlar öyle bir ağzını kitliyor ki açamıyorsun. ağladığında ağzına tepiyoruz valla. Eşimin arkadaşı da burnunu sıkıp veriyoruz demiş demokraside çareler tükemez yeterki içsin diye her çare düşünülebilir. çünkü içirmek bize de işkenceye dönüşüyor, yoruluyoruz.

bu arada ferro sanol ve supravit veriyoruz kızımıza. supravitde d vitamini olduğu için deviti bırakabilirsiniz demişti doktor.

12/13/2011 13:46:00

bende yaklaşık 10 gündür başlamıştım ferro sanole,bir haftadırda dilinde siyahlık oluştu geçti geçecek derken bir türlü geçmeyince doktora gittik demir ilacındandır dedi tahmin ettiğim gibi,kullanmayı bıraktım pekmezede bir süre ara verdik bu duruma da ençok kızım sevindi tabi.polivit te kullanıyoruz tadını hiç ama hiç sevmiyor.polivit bitince vitagil kullanmamızı önerdi daha  kaliteli bir vitaminmiş....

12/13/2011 13:48:00

Bu arada biz doktora gittik cuma günü. Ferrum'da paraben varmış falan dedim. Doktor güldü. Birden fazla ilaç şirketi olunca böyle karalamalar olur falan dedi. Yıllardır kullanılan bir damla sorun yok rahatlıkla verin falan dedi. Bilemedim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-12 ay arası kız bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...