kızınıza hangi damlaları kullanıyorsunuz?

<1234>

Ynt: kızınıza hangi damlaları kullanıyorsunuz?

12/30/2011 12:18:00

tşk. ederim, ilacın adı aklında mı ??

12/30/2011 12:26:00

bizde 2 aydır kabızlık çekiyoruz anne sütü ve mama alıyor kızım  2 aydır kendılıgınden yapmıyor doktor fıtıl verdı oncelerı 3 gnde 1 yaptırıyodum hergun yaptr mama rahatsız eder dedi dr:( ne zaman duzelıcek cok uzuluyorm

12/30/2011 12:31:00

bizim doktor inatla fitil verme diyor ama karnının ağrıdığını hissedince verdim. 3. günün akşamına denk geldi ağrısı. yani 3 günde bir fitil vermek zorunda kalıyorum. diğer meyve ve yöntemler işe yaramadı çünkü. ben hiç mama vermedim. tahmin ediyorum demir damlası sebep oldu. damlaya  başlayana kadar günde 2 sefer yapıyordu. düzelene kadar fitile devam. ağrı çekmesine dayanamıyorum...

01/01/2012 16:11:00

kızım 4 aylık.....devit-3 ve sab simplex kullanıyoruz...

01/06/2012 12:54:00

sabahları 7 damla devit 3 veriyorum... ferro sanolde  ya meyvesiyle yada yoğurduyla veriyorum.. biraz zor oluyo  ferro sanol içirmek  ama en kolay meyvesiyle ağzına tıkıyoz napalım :) meyveyle birlikte veriline kabızda yapmıyo bilginize ...

01/06/2012 13:01:00

sehbal_nehir karışmış gibi olucama ma asöyleyeyim dedim.demir damlasını (ferro sanolu)kesinlikle kalsiyum kaynakalrı ile vermemk gerekiyor.yoğurt,süt,peynir bunlar emilimini engelliyor.o yüzden sadece meyvesiyle vermek en doğrusu.meyve öncesi,sırası ya da sonrasında hemen vermeniz demir emilimini en iyi şekilde gerçekleştirir.ayrıca ferro sanoldan en az 30-40 dakika kalsiyum vermemmek gerekiyor.sevgiler

01/13/2012 12:29:00

bu dammla mevzusu benıde kızımıda cıldırtıyor multıtabsla devıt bıseyın ıcıne karıdıp verılıyor ama demır acken verılmesı ve yarım saat turuncgıller dısında bısıy verılememsı gerektıgınden veremıyorum bı suredır ıcmıyo tukuruyor bende kırmızı et yedırıyorum hergun pekmez falan verıyorum 

01/13/2012 13:29:00

multitabs omega 3'lü olanından kullanıyoruz biz

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-12 ay arası kız bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...