Diyetin Püf Noktaları

Ynt: Diyetin Püf Noktaları

12/29/2010 14:55:00

evet haklısın ülkü her türlü paketlenmiş ürün şüpheli sınıfında... katkı maddesi hepsinde var da aslında demek istediğim sandığınız kadar kalorileri düşük değil. neyse hepiniz en az benim kadar biliyordur heralde bu ürünlerin kandırmaca ve doğru diyet için gerekli olmadığını...

12/29/2010 17:55:00

kellogs'un ürününe ne diyorsunuz? special k? bunlardan aldım geçende ama boğazdan geçmiyor. alışkın olmayınca.

12/29/2010 18:07:00

elvan kellogsa dalayım barı,
cok avantajlı degıl
yemekten hoslanan mıdesını doldurmayı seven bırı ıcın tuzak!!
1 avuc  mısır gevregı= 1 tost ekmegı buyuklugunde dılım ekmek
ıcıne de 1 sb kadar sut gırıyor gırmıyor
acıkma suren kısa
ara ogun olabılır ama kahvaltı ıcın (kahvaltıyı seven bırı ozellıkle de) ben hıc yazmazdım..
ıkı katı bır kahvaltı ıcın ıdeal ama yıne fos bır hazım bırakır..
kahvaltı ıcın vazgecılmez haslanmıs yumurta zeytın peynır mevsıme gore cıg sebze (domates,bıber maydanos tere dere marul ne varsa mevsımıne gore) ve ekmektır..
cayların sekerını bırakmaktır onemlı bır adım da..
azalta azalta..

12/29/2010 18:17:00

herkesı okuyamadım ıse basladıgımdan her an takıp edemıyorum ama sunu belırteyım mucızevı bır durum yoktur
*hasta degılsenız ben kılo veremıyorum dıye bır durum yoktur (tıroıd gıbı hastalıklar)
*onceden her tur dıyet lıstesıne ıtıbar ettı ısenız 0-1 yenıksınız (acı ama gercek) daha fazla sabır gereklıdır yıne ımkansız degıldır!
*mummunse yuzyuze dıyetısyen ıyıdır..
az yemek hızla kılo verdırır ama bu sırada;
*metabolızma elden gıder
*verılen kılolar mutalaka fazlası ıle gerı doner..
*bunye ısyan eder saldırısa gecersınız!! daha fazla sucluluk duyup yıne ac kalırsınız kısır dongu devam eder..
*bu günlük diye bir şey yoktur. tadmak var çatlayana kadar yemek yoktur..
sabır sabır
yedıgı halde kılosunu koruyan 100 kısıden 4-5 ıdır.. gerı kalanı mutlaka bır dengedır..veya sık yer az yer yavas yer.. ama her seyı de yer.. bu yuzden mutludur
kılomla barısıgım dıye bır sey aslında yoktur bana gore
her dıyet lıstesıne ıtıbar etmeyın bence..vucudu aza alıstırmayın..
ve mutlaka yayın

burada cok uye var her bırının bunyesı..ışi yası.. gecmısı damak tadı kültürü farklı
kılosu boyu vucut yapısı ve fızyolojısı farklı
ben derım derım
ac kalmayın ac kalmayın

meyve masum degıldır 4 max 5 ı gecmeyın
havuc sebze degıldır kalorılıır bır havucu bır meyve gıbı dusunebılırsınız..
patates sebze degıl ekmek gıbıdır.. cho bakımından

sımdılık bazı yorumlara veya aklıma gore yazdım umarım bır faydası lur.. elımden geldıgınce ugrayacagımdır :)
sevgıler saygılar
herkes gonlunce saglıklı ve formda kalsın ıns.

12/30/2010 14:46:00

kızlar nerdesiniz :))

12/30/2010 14:51:00

az önce mtfakla bişiler bakındım yemek için. yakalandım :(

12/30/2010 19:23:00

geçen sene, 2 günde 1 etiformun meyveli light müslisini yiyordum, 2 dolu çorba kaşığı müsli, 3/4 bardak süt, ocakta pişiriyodum üstüne azıcık tarçın, aşure gibi oluyor, tok tutuyordu ara öğüne kadar. bu sene bunu yine yapıcam, özellikle kabızlık için süper oluyor.

12/30/2010 19:58:00

ben diyetisyene gidiyorum :)))

kesin çözüm:)

5 hafta oldu baslayalı
6 kilo verdim

her  hafta 2-3 kaçamak yapmasam daha da cok verirdim ama malesefffff

pasif jimnastik te yapıyorum ayrıca:)

oldukca faydasını gördüm, yayılmıs olan vücudum toparlandı şimdiden..

46 bedene zor sıgarken şimdi 42 beden bol gelmeye basladı :)))

Allah'ım ne büyük mutlulukkkk:)))

12/30/2010 20:35:00

çok tebrik ederim seni, sakın bırakma peşini, bartu 6 aylıkken gitmiştim ben de 6 kilodan sonra sıkılıp bıraktım, şimdi çok pişmanım

12/30/2010 21:21:00

ne güzel diyetisyene gitme imkanınız var benim mlesef yok kendi çabalarımla bi şeyler yapmaya çalışıyorumm pasif jimnastik hakkında bilgi verirmisinizzz örnekler ?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011'de diyete girecekler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...