Diyetin Püf Noktaları

Ynt: Diyetin Püf Noktaları

12/30/2010 21:53:00

Arkadaşlar herkese selam
Grubu görünce atladım resmen.Geçen hafta diyetisyene gittim ama bi türlü oturtamadım 2 gün iyi 3.gün bozuyorum bi türlü motive olamadım bu akşamda fena kaçamaklar yaptım.Kara kara ne yapıcam diye düşünürken grubu görünce sevindirik oldum.Yarın inşallah tam olarak başlıyorum liste dışına çıkmak yok motivasyona ihtiyacım var hemde ççookkkkk.64 kiloyum 8-9 kilo vermem lazım çok değil gibi geliyo ama daha 500 gr bile veremedim.Emzirirken 58 kiloya inmiştim ama emzirme bitince malesef....Kahrolsun pasta,börek,çörek diyorum ama itiraf ediyorum onları ççoookkk seviyorum:(
Listeye benide eklerseniz sevinirim destek oluruz birbirimize
Herkese kolaylıklar diliyorum...

12/31/2010 09:13:00

bende katılmak istiyorum, temmuzdan bu yana 15  kilo verdim ama +10 kilo daha vermem gerekiyor. belki beraber azmedersek hedefe daha çabuk ulaşırız. benide aranıza alırmısınız:)

12/31/2010 13:40:00

zeynepece nasıl verdin 15 kiloyu, spor mu yaptın?

12/31/2010 13:53:00

spor değil ama işyerinde asansör yerine merdiven kullanmaya başladım, emzirme döneminden sonra şekeri kullanmadır. ekmek,hamur işi, tatlı yemedim. ara öğünlere çok dikkat etmek gerekiyor. bir kez diyetisyene gittim ama bence bu iş tamamen sizin beyninize gönderdiğiniz komutlarla ilgili,isteyince oluyor. bayramdan sonra bozdum bende işi ama sizinle beraber şu on kiloyu versem rahatlıycam:)

12/31/2010 19:22:00

kuzununannesi 5 kilo verince sütünde azalma oldumu bende diyetisyene gidicem ağır diyet vermelerinden korkuyorum ayrıca hangi diyetisyene gittin bilgi verirmisin ?

01/01/2011 00:45:00

zeynepece tebrikler,harikasın...darısı başıma

01/01/2011 09:26:00

Haydi bayanlar bugun 1 ocak :)))) hayatimizda baslayan yeni donemde hep birlikteyiz. Birlikte verecegiz istedigimiz kilolari...

01/01/2011 09:27:00

Zeynepece tebrikler :)

01/01/2011 20:24:00

sevgili semau

pasif jimnastik yapması kolay ama dayanması biraz zor bişey

yatıyorsunuz, vücudunuza plakalar baglıyorlar, yaklasık 8 çift kadar

ve o plakalardan gelen akım kaslarınızı calıstırıyor

basta cok canınız yanıyor, ama bi 10 dk içinde alısıyorsunuz.

seans 45 dk suruyor, toplam 20 seans gidecegim ben, 9 seansımız gecti cok şükür:))

haftada 3 gun gidiyorum

bunun yanında birde yosun terapisine giriyorum.. toplam 5 seansım var, 1 seans girebildim.. o da cok cabuk toparlıyormus ama bana biraz yorucu geliyor.. cunku ondan tum vücudunuza yosun maskesi suruluyor, ve belli bir sıcaklık derecesine ulasmıs battaniyenin içinde yatıyorsunuz, sonrasında dus al hazırlan, biraz eriniyorum acıkcası.. ama rahatlatıcı oldugunu soyleyebilirim:)

01/01/2011 21:15:00

kuzununannesi benim sorumu cevaplamadın :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011'de diyete girecekler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...