Diyetin Püf Noktaları

Ynt: Diyetin Püf Noktaları

01/03/2011 14:34:00

kahvaltı yapmaya vaktim yokk kiii bakıcı 8.30 da gelioo benim dersim 8.45 te 15 dakikada hazırlanıp çıkıyorummm sabah bakıcı gelinceye kadar da kuzumun o gün yiyeceklerini hazırlıyorumm meyvesi çorbası kahvaltısı derkenn zaman kalmıoo kahvaltıyaa biraz da acımasız davrancam kendimee :))))

01/03/2011 15:20:00

Burada yazdıklarımı okudun mu bilmiyorum ama o kadar erken ki bu sıkıntılara girmek için...9 10 aydan sonra senin o fazla dediklerinden birde emzirmeye devam edersen kalmayacak ki...Bebeğine haksızlık etme morali yüksek ve sütü bol bir anne istiyor o şimdi...

01/03/2011 17:26:00

ebru şallının platesi. kadına baksana bi deri bi kemik o da sezeryan yapmış son çocuğunu

01/03/2011 18:19:00

dogumdan sonra 94 kiloydum. emzirirken hic bir diyet yapmadim. emzirme fasli bittikten sonra (malesef 10 ay sonra) sabah yürüyüslerine basladim günde yarim saat 45 dak. orta tempoda yürüyüs yaptim. her sabah gözümü acar acmaz yaklasik yarim litre ilik su ictim. günboyu istedigim herseyi yiyordum cünkü zaten enes artik yürümeye basladigi icin günboyu kosusturma ile geciyordu. aksam yemegini tamamen ortadan kaldirdim ve bir kâse yogurdun icine evde hangi meyve varsa onu dograyip onu yiyordum.

yaklasik 1,5 sene sonra suan 72 kiloyum (:

tek hedefim hamilelikten önceden kalma bir kot pantolonum var onun icine tekrardan sigmak (: 36 beden.

01/03/2011 19:20:00

70 kilo ile hamile kaldım. doğuma giderken 79 kiloydum. Doğumdan sonra bir ara 70 oldum ama şu an 75'im ve kilomda hiçbir azalma olmuyo artık.. almaya devam ediyorum malesef tek bir kot pantolonuma sığabiliyorum. deryazade bende senin gibi hamilelikten önce kalma tüm kıyafetlerimi giymek istiyorummmmm

01/03/2011 20:04:00

insallah serapipek sabir ve azimle o günleride görecegiz (: cok feciydi ya dogumdan bir hafta sonra hastaneden eve geldim ilk yaptigim sey hamilelik esnasinda giyemedigim kiyafetlerimi giymekti ama malesef bana bol gelen pantolonum bile dizlerimden yukariya cikmadi :(   simdilik basenlere kadar cikiyor en azindan (:

01/03/2011 21:21:00

aaa ebru şallı yağ mı aldırmış onda ne arar yağ be hamileyken bile yağ oranı sıfırdır kemik torbası

01/04/2011 07:09:00

ben diyete devam ediyorum. pirinci ve beyaz unu hayatimdan cikardim. ama hic ac kalmiyorum. bakalim yiyerek zayiflayabilecek miyim. 1 hafta sonunda yazarim demistim kilomu ama bu hedefi kisa buldum, bir ay sonunda ne kadar kilo verdigimi yazacagim (verebilirsem tabii).

01/04/2011 07:23:00

kızlar bende başladım sabahları aç karnına yarım litre ılık su içiyorum işyerinde kahvaltı niyetinede çubuk kraker falan oyalasın beni diye öğlen yemeğe çıkmadım dün ama sütlaç varmış ondan yedim akşamda AVM deydik 1 tane ince lahmacun yedim.okadar metabolizma çayım var benim sabah akşam onu içiyorum.bu çayla ben daha önce 24 kilo vermiştim.ama şimdilerde düzenli kullanıp boğazımı tutmadığım için faydasını pek göremiyorum.ama bişey diyeyim spor kesinlikle şart yani arkadaşlar.vermem gereken 30 kilom var:((((((((

01/04/2011 07:26:00

metebolizma çayı nedir?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011'de diyete girecekler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...