Diyetin Püf Noktaları

Ynt: Diyetin Püf Noktaları

12/28/2010 14:04:00

Burçak hangi diyetisyene gittin Bursa'da?

12/28/2010 14:18:00

Özlem, Acıbadem de Gülay Hamzaoğlu'na gittim nedense yıldızım barışmadı!

ama izmir yolundaki Gülcan Karpuz'u çok çok methediyorlar. Ya istanbuldaki dr'a devam yada Gülcan Hanım'a gideceğim. Bilemiyorum bilemiyorum.

12/28/2010 14:20:00

Yasemin keşke ben de sadece 8 kilo vermek durumunda olsam !!!! Dilerim kolaycacık üstesinden gelirsin hedefinin. Ben senin hedefinden 5 tane hedefliyorum......

12/28/2010 14:24:00

Ben Gülcan Karpuz'a gidiyorum..

12/28/2010 14:28:00

Burçak Gülcan Hanımı Özlem' den biliyorum, benimde ona gitme planlarım var, cümbür cemaat gidelim bi gün :)

12/28/2010 14:38:00

Burçak, sen istanbulda kime geliyorsun? eğer yol+ücret gözden çıkarıyorsan şu tv'ye çıkan gürkan kubilay var ya, işte onun yanında çalışan diyetisyen kız süper iyi, adam işin şov kısmında.

bir ara gittim amadevam edemedim, motivasyon eksikliğinden ötürü. ama etseydim eminim o kız beni 38 beden yapacaktı

12/28/2010 14:44:00

Merhaba kızlar, bende 1 hafta önce diyete başladım sözde.... ama daha düzene oturtamadım. diyet aklıma geldikçe bişiler yiyorum. kendimi tam hazırlıyamamışım. 62 kiloyum ve 5-6 kilo vermek istiyorum. sevgili kızıma hamile kalmadan önce 57 kiloydum şu anda o dönemki hiç bir kıyafetime giremiyorum ve hiç alışık olmadığım göbeğim sinirimi bozuyor...
bence ocak 1 itibariyle herkes kilosunu yazsın... liste yayınlansın. ve belli aralıklarla (ayda 1 olabilir) kilo tablosu yenilensin. bakalım kim ne kadar başarılı... belki birbirimizden utanır, özenir hatta kıskanr ve diyete daha sıkı asılırız.
                                                 Azimli Diyet Güzelleri 
                                  1) Hatice Güngör
                                  2)......

evetttt kimler katılıyor......

12/28/2010 14:45:00

beeeeen

12/28/2010 14:47:00

ben de varım

12/28/2010 14:48:00

Nişantaşında bir doktor. Ablam benden 4 ay önce bebek sahibi olmuştu, o bu hanımla 20 kusur kilo verdi :) Ben de daha önce gitmiştim, biraz yaramaz bir hastayım sadece ama doktorun tarzına ve kişiliğine hayranım.

Zeynep yol, ücret çok önemli değil. çünkü 1,5 yıl önce  taşındık bursaya, eşimin ailesi ve benim ablamlar, yakın arkadaşlarım istanbulda. oradaki evimizde halen duruyor. bu sebeplerden ötürü biz zaten birkaç haftada bir geliyoruz istanbula. o arada doktora da uğrayıveriyorum.

Belkıs ve Özlem valla bir tanıdığımın bugün randevusu var. Rica ettim ciddi ciddi Ocak ortasına randevu soracak Gülcan Hanım'a. Bursalı anneler buluşmasını da onun önerdiği bir yerde yaparız bu gidişle :):):)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011'de diyete girecekler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...