Diyetin Püf Noktaları

Ynt: Diyetin Püf Noktaları

01/04/2011 13:46:00

sende ebru şallılardansın yaniii :)))

01/04/2011 13:47:00

hayır ben normal doğum yapıp tatlı ve hamur işini abartmayanlardanım.

01/04/2011 13:51:00

yasemin, su icerigi bir hatirlasan, hemen yarin yaptiracagim. cepadaki aktarla gorustum, biz kendimiz de yapariz, liste getirirseniz onu da yapariz, dediler. hani sizinki denenmis ya, o yuzden liste goturmek istiyorum.
fatma sen de aktarindan ogrenebilirsen cooook memnun olurum.

01/04/2011 14:10:00

kızlar, mesajların hepsini okuyamadım, ama çayla ilgili şunu söyliyecem size, 5'i bir yerde diye satılıyor aktarlarda ya da aynısının bim'de doğadan versiyonu var, düzenli kullanınca işe yarıyor

01/05/2011 08:08:00

Selam millet,
bende 5 i bir yerde içmiştim. hepsini ayrı ayrı alıp eşit miktarlarda bardağa koyup demliyordum. günde iki bardak içiyordum. yaklaşık 8-10 ayda 4-5 kilo vermiştim kendimi çokta kasmadan sadece çayıma şekeri kesmiştim vede sırf aç gözlülükten yediğim tatlı vs. azaltmıştım. ben içtiğim çayında faydasını gördüğüme inanıyorum. şu anda doğa nın form çayını içiyom ama psikolojik sanırım sanki boşuna içiyomuşum gibi. en kısa sürede 5i bi yerde alıcam:)))

01/05/2011 08:09:00

iste ne var o 5i bir yerdenin icinde. ben dogadan, vs. almak yerine aktara yaptirmayi dusunuyorum.

01/05/2011 08:21:00

peki nasıl demliyordun?
ben işyerinde hepsini sıcak suyun içine atsam olur mu acaba?

01/05/2011 08:28:00

yok bazı bitkilerin kaynayarak demlenmesi gerekiyor mesela kekik 

01/05/2011 09:03:00

ben işyerinde kaynatma şansım olmadığı için içi süzgeçli ve kapaklı bardak almıştım. süzgecin içine çay kaşığının ucuyla beşinden koyup üstüne kaynar suyu döküyordum. 3-5 dak. kaynadıktan sonra içiyordum. o 5 ot efe_kuzum un saydığı otlar. bu arada arkadaşlar sinamekinin bağırsaklarda tembellik yaptığını söylüyorlar, kullanılması çok doğru diil gibi...

01/05/2011 12:17:00

EVET EVETTT BENIDE ACILEN O ZAYIFLAYACAKLAR LISTESINE EKLEYIN LUTFEN DUNDEN BERI TUM YAZDIKLARINIZI DIKKATLE OKUDUM VE BENDE BU GRUBUN EN ISTIKRARLI UYELERINDEN BIRI OLMAYA KARAR VERDIM NEDENINE GELINCE BENDENIZ HAYATININ HER DONEMINDE ASLA INCECIK BIRI OLMAYI BASARAMAYAN BIR BAYAN OLARAKTAN EN SON 1995 YILINDA GITTIGIM YURT DISI EGITIMIM SONRASI 1997 DE TURKIYEYE BIR BALINA OLARAK GERI DONDUM ORDAKI FAST FOOD VE HAZIR GIDALARDAN TABI SUREKLI YEMEYE MEYILLI OLAN VE YEMEK YEMEYI YASAM BICIMI HALINE GETIRMIS BIRI OLDUGUMUDA ITIRAF ETMEDEN GECEMEYECEGIM NEYSE GELELIM BUNDAN SONRAKI YAPTIKLARIMA TAA KI ABIMIN DUGUNUNE KADAR KILOLARI ILE GAYET BARISIK VE MUTLU OLAN BEN ABIMIN DUGUN VIDEOSUNU IZLEDIKTEN SONRA SOK VE KESIN BIR KARARLA YIL 2000.ARTIK KILO VERMEK ZAMANIDIR YOKSA BEN BIR BALINA OLMA YOLUNDA HIZLI ADIMLARLA ILERLIYORUM DIYEREK TAMAMEN KENDI BASIMA YEME ALISKANLIKLARIMI DEGISTIREREK HIC AC KALMADAN AMA DAHA FAZLA HAREKETLE  GUNDE 3-4 LITRE SU ICEREK 2 YILDA TAM 30 KG VERDIM 85 KG OLAN BALINA GAMZE 2 YILIN SONUNDA 55 KG MANKEN OLARAKTAN ARZ-I ENDAM ETMEYE BASLADI:)TABIYKI BU OLAY BENIM GIBI HEP IRI KIYIM KILOLU OLAN BIR BAYAN OLARAK HAYATIMDA RESMEN BIR DONUM NOKTASI OLDU.BANA OLAN BAKISLAR DAVRANISLAR HERSEY 360 DERECE DEGISTI.BOYUMDA 1.70 OLDUGU ICIN GIYDIGIM HER KIYAFET USTUMDE COK SIK DURMAYA VE DAHA ONCE USTUME TUTMAYA BILE CESARET EDEMEDIGIM DEKOLTELERDEN MINILERDEN DAR KOTLARDAN TUTUNDA HERSEYI BUYUK BIR KEYIFLE GIYMEYE VE TUM GARDROBUMU DEGISTIRMEME SEBEB OLDU KI BU SUREC HAMILE KALANA KADAR HEP BU SEKILDE DEVAM ETTI.HAMILE KALMADAN ONCE KILO ALMAYA BASLAMISTIM VE SONUCTA 66 KILO ILE HAMILE KALDIM COK UZATMADAN SU AN 70 KG OLAN BE ACILEN 10 KG VERMEK ISTIYORUM OGLUM 2.5 YASINDA VE BEN BUNU VERMEKTE GEC BILE KALDIM.DAHA SIZINLE BU KONUDA PAYLASACAK COOOK SEYIM VAR AMA HEPSINI SIMDI YAZMIYIM DIMI AMA?
HEPINIZI BU KONUDA ONDERLIK ETTIGINIZ VE EKIP RUHUNUZ ICIN TEBRIK EDIYOR GUZEL YAVRULARINIZIDA KOKULU KOKULU OPUYORUM SAGLICAKLA VE HEP FORMDA KALIN KALALIMMM:)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011'de diyete girecekler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...