Diyetin Püf Noktaları

Ynt: Diyetin Püf Noktaları

01/05/2011 12:34:00

bu arada belkısı şikayet edicemmm çikolata yemek istiyorr kaç kilo verecekti 

01/05/2011 13:14:00

kızlar, 1 hafta gecikmeyle regl oldum, acayip şişkim hissediyorum kendimi, ve gözümün önünden tatlılar geçiyor sıra sıra :)  bir kaç gün içinde tartılıcam, söz veriyorum :)

01/06/2011 05:42:00

ya kızlar bende 6 aralıkta dıyete basladım ılk zamanlardakı gazla baya ıstıkrarlı ıdım ama bu ıstekı en onemlı puf noktalardan bırıde aslında aksam yemeklerını kesmek ama gelın gorun kı bız turk toplumunda tum aılenın bıraraya geldıgı en ozel en guzel yemekler hep aksam yapılır ve tum aıle aksam yemek masasında toplanır dolayısıyla ılk baslarda sadece corba ıle gecıstırırken sımdı azda olsa dıgr yemeklerdende yıyorum bırde ılk 10 gun falan hergun 25-30 dk tempolu yuruyus yapmıstım ama sımdı havalar bozunca yagmur camur falan bıraktım kı aslında cok ıstememe ragmen zamansızlıktan yuruyemıyorum bıde kıs olusu ve havanın erkenden kararmasından oturu:(((
bende 1 ayda 3-4 kılo falan verdım ama daha onumde 10 kılom var ya nasıl olucak nasıl ac ac yasam devam edecek bılmıyorum bu arada hergun ac karna ılık lımonlu su ve form cayı bırde yarım lıtre su ıcmeden kahvaltıya baslamıyorum.

01/06/2011 06:25:00

yasemin listeni alip bugun ogle hemen yaptiriyorum karisimi.

oo gamze napiyorsun sen, ac ac nasil yasanir. saglikli beslen ve ac kalma. "turk toplumunda en guzel yemekler" demissin ya bir de, neye gore guzel? kendimizi yagli-etli yemeklere alistirmisiz. valla bana onlar hic de guzel gelmiyor uzun suredir (evlendigimden beri). sebze pisirmeni tavsiye ederim.

yuruyus yapamiyorsan mekik cekebilirsin, cok faydali.

01/06/2011 06:37:00

evet aç kalarak olmaz..önemli olan az kalorili ve besleyici şeyler yemek..

01/06/2011 06:42:00

ya kızlar aç aç derken tabıykı ac yasamıyorum ama sızlerde bılıyorsunuz kı en lezzetlı seyler yada bızlere yasaklı seyler hep kalorılı ve cok sevılen yıyecekler oluyor o anlamda soyledım ama dıyet yapmak demek zaten her ıstedıgını yemek olmadıgından yarı ac yasıyorsun bu bır gercek yada onceden sınırsız yedıgın bır cok seyı sadece tadımlık yıyorsun gıbı gıbı.
bende yaglı ve etlı yemeklerı cok sevmem zaten ama dıyete basladıgımdan berı pılav makarna borek corek yemıyorum mesela kıo ben hamur ıslerıne bayılırım tatlıyla hıc aram yoktur regl donemı dısında ama gel gor kı hamur ıslerı ahh ahhhh neyse kızlar durmak yok yola devammm

01/06/2011 06:49:00

alisma donemi zor. sigarayi birakmak gibi bisey sanirim. kriz gunlerini atlatirsan bunye hamur isini ve tatliyi daha az isteyecektir. tabii bir de dusunce olarak da odaklanmalisin.

yasemin gunde kac kere iceceksin, ac mi tok mu?

01/06/2011 06:53:00

iyi ve kötü dünyada oluşurken gezintiye çıkmışlar ve bakmışlarki koskocaman masmavi güzellikte deniz iyilik hemen safca hadi yüzelim demiş ve soyunmaya başlamışlar tabi kötü içinde nekadar çirkin duygu varsa (kötülük,fesatlık,kincilik,çirkinlik vs) taşıdığı için yavaş yavaş soyunuyormuş çünkü iyiliğin kıyafetini çok beğeniyormuş iyilik soyunmuş ve cup suya dalmış ama kötü ne yapmış hemen iyiliğin kıyafetlerini giyinerek ordan kaçmış ve tabi zavallı iyilik çıplak kalmamak için kötünün kıyafetini giymek zorunda kalmış ve ogünden bugüne bu dünyada iyi gözüken herşey kötü kötü gözüken herşey iyiyimiş  

01/06/2011 06:54:00

yani arkadaşlar o çok güzel gözüken yağlı-ve evtli yemekler aslında kötüdürrrr :)

01/06/2011 07:22:00

KIZLAR BEN BU GECTIGIMIZ YAZ SU MESHUR BIBER HAPINI BILE KULLANDIM AMA YURTDUSUNDAN GELEN GERCEK OLANINI COK GUVENILIRI BIR AKTAR TARZI BIR YERDEN ALDIM GERCEKTENDE ISE YARADI VE HIC BIR YAN ETKISINI GORMEDIM 1 AYDA TAM 5 KILO VERDIM HEMDE AC KALMADAN  AMA GEL GOR KI BIRAKIR BIRAKMAZ HOOP GERI ALDIM CUNKU O ILACIDA EN AZ 6 AY KULLANMAK GEREKIYORMUS KI VERDIGIN KILOLAR SABITLENSIN DIYE.AHH AHH BIR MUZUCE OLSADA BU KADAR ZORLUK CEKMEDEN VEREBILSEK SU KILOLARI.SIMDIDE ANNEM ENDER SARACIN TV DE VERDIGI LAHANALI BIR KARISIM HAZIRLADI ONU ICIYORUZ SABAHLARI AC KARNINA COK FAYDALIYMIS HER KONUDA.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011'de diyete girecekler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...