Diyetin Püf Noktaları

Ynt: Diyetin Püf Noktaları

03/01/2011 10:54:00

merhabalarr
 ben 14 şubatta başladım  boyum 171 ,diyete 81.6 yla başladım bu sabah 78.8 olduu haftada 1 kiloya yakın veriyorumm nasıl gidyorum sizce ? diyee devamm karalıyımm ekmeği tamamen kestimmm porsiyonları kuçulttümm akşam yemeklerini iice azalttımm olacak inşş herkese başarılarr

03/01/2011 12:46:00

semau çok iyi gitmiş,haftada yarım kg anca veriyorum ben.hava soğuk diye aktiviteler de azaldı ısınsa biraz hareketimiz artacak.

03/01/2011 14:06:00

neslihan,hiç veremiyordum ben de.emziren annelerin belli bir kalorinin altına düşmemesi gerek mesela benim için 1600 kalori ama emziren annenin 2000 kalori civarıdır.az ama sık yemek bol su içmek.ara öğün şart,bol su ve hareket.

03/11/2011 00:03:00

Selam arkadaşlar, epeydir yazamadım. uzun bir süre diyet olayına alışamadım. daha fazla yemeye başladım. Ocak ayında sözde ben diyete başlamıştım... evet daha az yemeye çalışıyorum son bir aydır ve en büyük gelişme çayıma şeker atmayı bıraktım. uzun bi süre tartıya pil alamadığım için tartılamadım.(tartılamamak işime gelmişti sanırım:) en son bugün tartıldım: 60,5 kiloyum. 2,5 ayda yaklaşık 2 kilo fena diil. çünkü diyet olayına pek giremedim. açıkçası 1 kilo gibide hastalandığımda verdim. 1 hafta gripten yattım feci oldum ve iştahım kesildi. doğru düzgün bişi yemedim. yani 2 kilo verişim pek benim çabamla olmadı...

geçen üye olduğum bir gruptan arkadaş gönderdi. elma sirkesi+bal+su karışımı diye... ben bugün başladım uygulamaya... tadıda güzel içebildim (benim gibi uyuz birisi içebildiyse) denemek isteyen olursa bilgiler aşağıda:

Elma Sirkesi Bal ve Ilık Su ile Zayıflama Formülü

Sabahları içilmesi çok önemlidir. Çünkü metabolizmanızı sabahtan hızlandırısanız, kilo vermeniz kolaylaşacaktır. Her öğün içebilirsiniz. Bir bardak ılık suyun içine bir-iki tatlı kaşığı elma sirkesi ve bir tatlı kaşığı bal ekleyip, karıştırıyoruz.

İsterseniz, her seferinde yapmak yerine, 1 litrelik karışımı hazırlayabilirsiniz. 4 çorba kaşığı elma sirkesi, 4 çorba kaşığı bal ve 4 su bardağı suyu bir litrelik tercihan cam kavanoza koyup çalkalayın.

Elma sirkesi bal zayıflatırmı?

Elma sirkesi ve bal karışımının pek çok faydası vardır. Metabolizmayı hızlandırır. sindirimi kolaylaştırı. Böylece kilo vermenize yardım eder. Elma sirkesi, bal ve ılık su, güzel bir diyet ve http://www.zayiflamagunlugu.com/kilo-verme/egzersiz-ve-spor/" target="_self"> egzersiz programı ile desteklenirse, düzenli kilo vermenizi sağlayabilir.

Elma sirkesi bal karışımı nasıl kullanılır?

Her yemekten sonra yarım su bardağı içilir. Etkisinin kuvvetli olması için sabah içilmesi çok önemlidir. Ufak yudumlar şeklinde içebilirsiniz.

Bir sitede balın çiçek balı olması gerektiği yazıyordu.. bilginize....
Sevgiler....

03/11/2011 00:09:00

Arkadaşlar 2 ay önce bu listeyi yapmışız. ocağın ilk haftasıydı sanırım... isterseniz güncelleyelim. kim ne yapmış görmek adına... ben bu ara yine gaza geldim hayırlısı.. şu elma sirkesi formülü gaza getirdi beni sanırım:))

OCAK          İSTENEN KİLO              MART
                                  1 ) Duru                   62,4                57,0                        60,5
                                  2) Fesleğen             61,2                57,0
                                  3) zeynep_bartu
                                  4) burçakşahin       +40                 -35 / -40
                                  5) cigdem
                                  6) ülkü                                            -10
                                  7) belkıs
                                  8) fatmaberra                                 -30
                                  9) cannann
                                10) semau
                                11) filiztalip                68                  55                     
                                12) melike_kuzey
                                13) efe_kuzum           62                   55      ( daha fazlasına hayır demem)
                                14) Zeynep Ece          79                   70
                                15) hulya_Oyku          59                   55
                                 16) berraa                 62                   52

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011'de diyete girecekler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...