Diyetin Püf Noktaları

Ynt: Diyetin Püf Noktaları

12/28/2010 16:37:00

valla benim gitmediğim yer kalmadı birüsürde para harcadım diyetisyeninden tut spor merkezi enson akapunkturda soluğu almıştım 45 günde 15 kilo verdim ama geri geldi bende ocak başı gibi tekar diyete ve spora başlayacağım bende testeklerinizi bekliyorum.boğazımı tutsam mutlaka veriyorum ama gelde yemeden yap işte.

12/28/2010 17:30:00

bende vermek istiyorum bendeee:))
ama ilk önce tatlı yemeyi bırakabilmem lazım o nasıl olacak :(((

12/28/2010 21:11:00

merhaba yazdıklarınızı okuyunca işte mutlaka bulunmam  gereken grup dedimm bende varımm .hamilelikte 23 kilo aldımm şu an vermem gereken 10 kilom varr .beni de yazarmısınızz listeyeee
bu şekilde beraberce başlamak süper bi fkirr birbirimizden etkilenipp daha çok dikkat ederizz bozmayızz diyetii de süper olacak süpeeeerrr...:)))))

12/28/2010 22:30:00

bende varım benide yazın  15 kilo  fazlam var oğluşum 10 aylık emziriyorum sıkı diyet yapamıcam herhalde ama istanbulda diyetisyen araştırıyorum gidicem yoksa böyle olmıcak

12/29/2010 06:51:00

Hepinize günaydın arkadaşlar... son gelen isteklerle beraber listemizin son hali budur: 

Azimli Diyet Güzelleri 
                                  1) Duru 
                                  2) Fesleğen
                                  3) zeynep_bartu
                                  4) burçakşahin 
                                  5) cigdem
                                  6) ülkü
                                  7) belkıs
                                  8) fatmaberra
                                  9) cannann
                                10) semau
                                11) filiztalip
evetttt tam tamına 11 kişi olduk süper... yok mu başka bende kilo vericem diyen:)))

12/29/2010 06:58:00

sabah aç karnına tartıldım..61,5 kg..boyum 160

12/29/2010 06:59:00

Bende katılmak istiyorum ama korkunç tatlı düşkünlüğüm var , hiç tatlı yemeyecek miyiz yani? Ama yapmak zorundayım hem zamanlama da süper, kış işte günler kısa, yaz başına form tutmuş oluruz. Oluruz değil mi? 1 ocakta başlıyoruz diye o güne kadar coşmakta yok değil mi:P Evet lütfen beni de yazın ama bu arsıza hep destek tam destek lütfen...

12/29/2010 07:20:00

vavvvvv bu iyi bak motivasyon için yoksa kendimiz için değil 

12/29/2010 07:20:00

öğün yerine haftada 1-2 yiyebiliriz tatlı bence..

12/29/2010 07:21:00

kızlar günaydın.peki nasıl olacak herkez yediklerini mi yazacak yoksa bi diyet listesimi hazırlayacağız.zannediyorsam aramızda diyetisen arkadaşlar var bize yardımcı olmazlarmı acaba rica etsek.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011'de diyete girecekler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...