hamileyken önleminizi alın

08/20/2011 11:59:00

merhabalar,

ben artık gördüğüm konuşma fırsatı bulduğum tüm hamile bayanlara söylüyorum. doktorum göğüslerinde kuruluk yoksa kullanmana gerek dediginden dolayı önerilmesine rağmen sekizinci aydan sonra göğüs ucu kremi kullanmadım ve sonuç çatlayan kanayan göğüslerim , emmek için ağlayan oğlum ve ağlayarak acılar çekerek sütüm kesilmesin diye ıstıraplı emzirmelerimle tam 2 ayda geçti. Tüm kremleri denedim o yaralar geçsin diye en az 250 tl krem parası verdim. Bana 8 aylık hamileyken oğlumun ihtiyaçlarını aldığım yerdeki bayanın önerdiği 40 tl olan şu kremi almadığım için o kadar pişman olmuştum ki. O sebeple tavsiyem mutlaka bu kremi kullanın, sadece sabah akşam hafifçe sürülüyormuş göğüs ucuna ve doğumdan sonrada emzirdikten sonra sürülüyor. Bu arada yaralarımı da bu krem iyileştirdi ve sonrasında da 6 ay daha kullandım. Hamile olanlara şimdiden hayırlı doğumlar , bebişlerinize sağlıkla kucağınıza almanız dileğiyle

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
yeni hamilelere tavsiyesi olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...