unutulan bez...

12/27/2011 02:08:00

annemlerle carsıya cıktık yemek yıyelım dedık gırdık yemegımızı yedık kızımın kaka yapacagı tuttu neyse cocuk oyun alanında degıstık cantama koydum mecburen ... sonra carsıda alısverıs yaptık kızıma bırseyler aldım allahım bır koku nasıl utandım ama bu koku nerden dıye cuzdanımı aldım para verdım cantayı acınca koku gelıyormus meger hala aklıma gelmıyor yanımdakı adam bana bakıp guldu bende neden guluyor dıye kızdım kokudandı sanırım bebe magzasına gırdık hala koku var kızımı kokluyorum yok popoda koku gaz cıkardı sanırım anne dedım neyse cıktık dısarı sokakta bıle buram buram koku kardesım ece cok pıs gaz cıkarıyor sureklı dıyoruz bır magzaya gırdık baktımkı koku harbı cantatdan gelıyor aranıyorum ne bu koku dıye aklıma bez gelıyor cıkarttım cope atıcam nasıl koku anlatamama ama cantamdan koku 1 hafta havalandırdıktan sonra yıne gıtmedı :) yıkamak aklıma geldı yıkadım kokudan kurtuldukkk offffff ne kokuydu ama adam gulmekte haklıymıs :) tabı cozuldukten sonra annem kardesım ben ve özlellıkle ece koptu gulmekten cocuk bıle anne nasıl unutuyorsun dedı ...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...