Yıkanmaktan korkan bebekler için güzel bir fikir.

04/17/2012 06:42:00

http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/japon-icadi-bebek-banyo-sapkasi-mama-kabi-hediye-55956663

Ürünü denemedim.Ama fikir hoşuma gitti....Alıcam sanırım...

Ynt: Yıkanmaktan korkan bebekler için güzel bir fikir.

04/17/2012 08:03:00

ben ne yaptim dersin..

erenin kucuk gelen berelerinden birinin lastik kismini kestim. basketbol sampiyonasindan kalan hafif kopuk malzemeden dev eller vardi onlari c seklinde kesip berenin lastigine diktim. sonuc eski misirlilar gibi gorunen ama gozune ve kulagina su kacmayan bir eren :))

04/18/2012 07:13:00

evet güzelmiş ama benm bebeğim sudan korkuyor ona nasıl bir çare bumalı.. yüzüne değmeyi gectim vücuduna değdiği anda bağırıyor :(

04/18/2012 20:14:00

ısıyla ilgili olabilir belki bağırması.Kızım sıcak suyu hiç sevmez.bebekliğinde beri hemen itiraz eder biraz sıcaksa.allahtan çok seviyor suyu

04/18/2012 20:26:00

asla tek başıma yıkayamıyorum:(( 2 kişi güç bela zaptedip yıkıyoruz,daha küveti görünce evin içinde kaçacak yer arıyor:(((

04/18/2012 20:55:00

elada seviyor çok şükür banyoyu ama ezgide çok çektim 3,4 yaşlarına kadar her banyosu ağlayarak geçti:(benim hamileyken yaşadığım bir soğuk su şoku vardı hep ona bağladım ama bilemiyorum yinde,çok zor banyoda ağlaması bilirim:(Allah sabır versin,onlarada cesaret:)denize giderdik ayağını sokamazdık suya su korkusu boğulma korkusu hat safhadaydı,üstünü değiştirirken bile kıyafet kafasına azıcık takılsın boğulmuş gibi çırpınırdı,ilginç sebebi neyse artık:(((

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...