çocukla tatil

Ynt: çocukla tatil

06/02/2011 06:41:00

Bizde evvelki sene gitmiştik ve çok memnun kaldık.bu senede kısmet olursa oğlumla birlikte gidicez.günlüğü kişibaşı  170-180 tl civarı olması gerekir.tabii biz temmuzda gidiyoruz.

06/02/2011 06:41:00

bella bizde gideli 3 sene oldu fiyatlar şimdi nasıl bilmiyorum ama ortalama bi fiyattı çok yüksek değil di yani geniusbizede balayı çiftiyiz die hemde tam sezon olmadığı için suit odaya almışlardı gerçekten ilgililerdi...

06/02/2011 06:53:00

Biz voyage bodrum private ye gidiyoruz. Villa tipi konaklama olması, 60 kişilik olması beni cezbetti. Bir de önceden aradım. Hipp marka mama , kavanoz maması standları varmış. Odaya bebek için park yatak veriyorlarmış ve mutfaktan bebek için uygun gıda siparişi verebilirsiniz dediler. Gene de endişelerim var İnşallah sorun olmaz,

06/02/2011 07:03:00

bodrum latanya'dan memnun kalan arkadaş sayısının çok olması ne güzel :)
bizde çok beğenmiştik. fiyatları her aya göre değişiyo diye biliyorum tıpkı diğer otellerde olduğu gibi. mesela eylül ayı haziran-temmuz ve ağustos'tan biraz daha düşük fiyatlı olabiliyor.
otelin karşısında eczane, küçük bir market ve ufak kıyafet dükkanıda var. içinde mayo,simit, ufak kozmetikler gibi malzemeler satılıyo.
biz giderken kızımın hamağınıda götürmüştük. ondan başka bişeyde uyumuyodu. oteldekiler bizde beşik var verirdik demişlerdi.
odalar çok temizdi gerçekten, sürekli temizlikçi kadınlar hergün temizliyodu.
herşeyin dışında denize sıfır olması ve o muhteşem manzarası cezbediyo insanı. havuz keyfide ayrı tabi. çocuk havuzundan hiç çıkmak istemedi bizim kız :) tatili bizden çok o yaptı diyebilirim

06/02/2011 07:28:00

bodrum latanya ile ilgili eklemek istediğim bir özellik daha var. otelde ayrıca çocuğunuzu bırakabileceğiniz anaokulu tarzı bir yerleri var. içine girerken ayakkabınızı çıkarıp giriyosunuz. temiz halılarla kaplamışlar. içinde eğitmen tarzı ablalar var. yalnız 2 yaştan itibaren felan alıyolardı galiba. bizim kızımız ozaman 9 aylık olduğu için zaten çoğunlukla biz ilgilenmiştik. burayı kullanmamıştık. sanırım çocuğunuzu emanet etmeden önce otele formda dolduruyosunuz bu konuda. ondan sonra bırakabiliyosunuz. güvenli yani. çocuklar hem arkadaş ediniyo. hemde birkaç saat anne ve babaları başka aktiviteler yapabiliyolar. birdahaki gidişimizde bu özelliği kullanmayı düşünüyorum. tabi oteli arayıp daha detaylı bilgi almanızda fayda var. hem detaylarınıda öğrenmiş olursunuz.
http://www.latanyabeachresort.com/

06/07/2011 13:51:00

merhaba, biz de haftaya Latanya ya gidiyoruz.Rezervasyonu yaptırdık. Bize ekstra önereceğiniz birşeyler var mı? 21 aylık oğlum var ve arkadaşlar ile gideceğiz.Onların da 3 yaşında kızları var. Bebek yataklarını gördünüz mü? iyi mi? Bizim portatif yatak götürmemize gerek var mı?

06/08/2011 12:59:00

bencede bebek yatağı konusunu otele telefon edip teyit edin. önleminizi almış olursunuz.

06/09/2011 14:24:00

çok teşekkürler arkadaşlar.Biz bebek yatağı için görüştük ama orada 2-3 saat beklemek mi.....kabus sanırım...en iyisi biz alalım kendi portatif yatağımızı...

06/10/2011 19:47:00

Biz de Pazar günü kremlin palace gidiyoruz bakalım nasıl olacak? Daha önce çocuk yokken Topkapı palace da kalıp memnun kalmıştık

06/10/2011 19:47:00

Biz de Pazar günü kremlin palace gidiyoruz bakalım nasıl olacak? Daha önce çocuk yokken Topkapı palace da kalıp memnun kalmıştık

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...