çocukla tatil

Ynt: çocukla tatil

06/13/2011 12:04:00

Bu sezon latanya ya gidip dönen arkadaşlar izlenimlerinizi yazarmısınız bende oraya gitmeye niyet ettim:)

06/13/2011 12:37:00

biz bugün itibariyle tatilden döndük. Ali Bey Clup Antalya -Side de kaldık. Gayet memnun kaldık. çocukla da çok rahat ettik... 30 tane konak var ve konaklarda sanırım 25 tane oda var. bahçe düzenlemesi çok güzeldi. normal rest. yanı sıra denize sıfır iki tane rest. vardı. odaları biraz eski yenilemeye başlamışlar fakat hepsi henüz yenilenmemiş. belki otelle konuşup yeni konaklardan birinde kalmak istediğinizi söyleyebilirsiniz eğer gitmek isterseniz..

06/20/2011 12:14:00

merhabalar
bodruma gidip gelen arkadaşlar tavsiye edebileceğiniz bir otel var mı, 16 aylık kızımla gitmek istiyorum uygun bir otel arayışındayım.

06/20/2011 14:12:00

biz cesars antalya sidede balayı için gitmiştik ve memnun kalmıstık. antalya uzak oldugu için cesars bodruma gitmeyi düşünüyoruz.ilk gidişimiz olacak fakat en azından kalite olarak pek bir fark olacagını sanmıyorum

06/21/2011 08:55:00

bizde geçen hafta çeşme kerasus otele gittik. aktivite olarak pek bişi yoktu ama ortam ve deniz şahaneydi. kızımla dolu dolu bir hafta geçirdik tavsiye edebilirim

06/21/2011 19:20:00

Bizde bugün kremlin palace dan döndük. Çocuklar için oldukça fazla aktivite vardı. Hepsine katılamadık bile. Çocuk havuzunda çocuklar için mini aqua parkı bile var. Aynı şekilde şezlongu gölgelik çok yer var oralara çekebiliyorsun. Çocuk menüsü var. Ana restoranında çocuklar için küçük masa sandalyelerden oluşan ayrı bir bölgesi var. Animatör eşliğinde yediriyorlar :)

06/22/2011 09:35:00

selimiye, palamutbükü gibi yerlerde kalanlar var mı?
tavsiyelerinizi bekliyorum..

06/22/2011 14:16:00

Merhaba ben daha acemi bi anne ve acemi bi cocuklu tatilci o,arak sunu sormak isterim.6 aylik bebekle mesela golgede koruma kremi surulmus basinda sapkasi mesela kac saat kalinir.o orda uyutulurmu birde su sisme havuzlar var oyle birseye bizimki girse cikmak istwmez kesin ama ne bileyim 5 dakika tut cikar hemen mi dersiniz ne dersiniz boyle seylere tecrubeli anneler?

Yardiiimmm:)

07/06/2011 12:07:00

Merhaba,
www.hadianne.com sahibesi olarak derim ki sitemizin çocuk dostu oteller bölümü ilginizi çekecektir:)
Doğrudan linkimiz de şöyle: http://hadianne.com/?cat=40

İyi tatiller şimdiden...
Ahu Öyken Okan

07/06/2011 15:40:00

egedunyam, bence kremleyip bebek arasını gölge bir yere koyup sen de guneslenebilrsin. Bence sisme havuza gerek yok, doğrudan denize sokabilirsin, biz 3 aylıkken oğlumu denize sokmuştuk, gayet de eglenmistik. İyi tatiller..

(Bu arada Antalya taraflarına falan gideceksen, bu söylediğim islemez, cünkü oradaki nem ve sıcak bebegi gereksiz yorup atesini fln cıkarabilir, istersen dr.una danış yine de)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...