çocukla tatil

Ynt: çocukla tatil

07/06/2011 15:42:00

erguldogan, ben de selimiyeye gitmek istiyorum bu sene. soru cevaplarda var birkaç yorum. ama başka tavsiyesi olan varsa süper olur.ben büyük otelleri pek sevmiyorum. daha sakin ve bakir yerler tercihim.

07/06/2011 21:40:00

Bebekler ne zamandan itibaren denize sokulur?

07/07/2011 06:04:00

Asimo merhaba,
biz geçen hafta gittik selimiye'ye.
10 aylık bebeği olan arkadaşlarımız da geldiler. çok beğendiler ve çok rahat ettik.
Arkadaşımızın sürekli gittiği bir pansiyon vardı oraya gittik. Çok çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederim. adı Selimiyeli pansiyon.
Selimiye'yi daha önce araştırdınız mı bilmiyorum ama orada zaten pek büyük otel felan yok. PAlmetto ve hotel mavi deniz var.
minik bir sahil köyü. pansiyonların önünde kendi plajları ve iskeleleri var. oradan denize gitiliyor. öyle ayrı bir halk plajı gibi biyer de pek yok.
Biz çok beğendik. sakin, sessiz, rahat bir ortam. kum yok. minik taşlı bir sahili var. hangi bilgileri öğrenmek istersen yazabilirsin,
biz 1 hafta kaldık. doyamadık..
yine gitmeyi planlıyoruz,
inşallah siz de gidersiniz. Huzur tatili isteyenler için ideal.
sevgiler,
Ergül

07/07/2011 06:39:00

sueno beach ve mümkünse gölevleri

biz herşeyi ile çok beğendik
2 kere gittik
yine olsa yine giderim ama kızım değişik bir yerler istiyor artık tekne gezileri falan olan ...

07/07/2011 08:06:00

Tesekkuler aoyken cok faydali bir site bu :) ellerinize saglik

Ve zeynep bartu tesekkurler haklisiniz ege ideal akdeniz yazin bize gelmezvsimdi:) sevgiler

07/09/2011 06:55:00

Bodrum Yalıçiftliği'nde Latanya Beach Resort. 2 hafta oldu geleli.iyiki de orayı tercih etmişiz.

07/12/2011 21:40:00

selam herkese geçen hafta özdere paloma sultan clubdeydik tam anlamıyla süperdii herkese şiddetle tavsiye ederim.Deniz,yemek,hijyen kusursuzdu.Seneyede burayı tercih edicez..:))

07/13/2011 10:20:00

Sitemizi faydali bulduğunuz için çok memnun olduk egedunyam:) Biz çocukları olan iki kızkardeş hem kendimize, hem de çocuklu hayat ve çocuk etkinlikleri konusunda bilgi arayan kişilere faydalı olabilmek amacıyla başlattık bu projeyi.

Umarım bu arayışlarda olan herkesle platformumuzda buluşabiliriz.
Sadece çocuk dostu oteller değil, İstanbul'da da çocuklarimizla neler yapabilirizin güzel seçenekleri var yazılarımız arasında.

www.hadianne.com sitemize tüm dostları bekliyoruz:)

07/13/2011 11:05:00

ben de istanbula yakın bir yer istiyorum.ama neresi?

07/13/2011 11:11:00

aoyken bu arad site gerçekten çok faydalı....teşekkürler

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...