Bebek Isaret Dili Günlük Maceralarimiz

05/15/2010 20:28:00

YENI BLOG YAZIMIZ: AGRI/ACI VE BEBEGIM

Bugün Bebek İşaret Dil Eğitimin’de en önemli konulardan biri olan bebeklerde  Ağrı ve Acı konusunu işleyeceğim. Bebek İşaret Dil eğitiminde en zor, aynı zamanda en gerekli işaretlerden birisidir. Eğer bebeğiniz hasta olursa, yada hastanede olursa gerçekden, siz ebeveynlere bu işaret çok yardımcı olacaktır. Tabiki hiçbir bebeğin hasta olmasını ve hastanede olmasını arzu etmeyiz.
DEVAMI: http://bebekisaretdili.com/wordpress/blog

Ynt: Bebek Isaret Dili Günlük Maceralarimiz

05/16/2010 15:12:00

arkadaslar

bu blogu esim yaziyor :) 6 aylinktan beri oglumuzu o bakiyor (hemde cok güzel bakiyor) bir babanin maceralari okumak icin tiklabilirsiniz

05/25/2010 13:09:00

05/25/2010 13:13:00

yeni blog yazimiz: Bebek Isaretleri: CICEK

Blog « Oğlumla Bebek İşaret Dili
www.bebekisaretdili.com

Selim’in en en sevdigi aktivitelerden biriside parkda oynamaktir. Butun cocuklar parka gitmeyi ve olan enerjilerini orada harcamayi severler. Her cocuk gibi Selim de parka gitmeyi veoynamayi cok seviyor. DEVAM....

02/02/2011 14:40:00

Bebeklerin işaret dilini öğrenerek iletişim becerilerini geliştirmesi için harika bir çalışma tabi ki.

11/01/2011 19:40:00

blogunuzu çok beğendim. umarım biz de sizin kadar başarılı olabiliriz işaret dilinde.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bebek Işaret Dili

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...