bebeklerinizin günlük rutinleri nasıl?

<12>

Ynt: bebeklerinizin günlük rutinleri nasıl?

10/26/2010 03:14:00

re:ceydabelinay

şimdi 9.ay kontrolu için pedagog sebebiyle farklı bir doktora gitmiştik(kendi doktorumuzla da zaten bu ay kontrolümüz yoktu),balık yağını ve florürü o ekledi
ama balık yağının içindeki vitaminler multitabs'ta da aynen olduğu için ben balık yağını kendi doktorumuzla konuşmadan vermeme kararı aldım
demir ve multitabsı zaten kullanıyordum herhangi bi geçiş söz konusu değil yani anlıyor musun?

re.aslitunali

benimki de dolma hastası,benim bir şansım da babannesinin köyde yaşıyor olması ,eren için özel koli yapıp gönderiyor,yani en azından yedikleri organik

mesela gönderdiği domatesler o kadar kıymetli ki !,bugün babasına menemen yaptım ve 5 domates harcadım diye vicdan azabı yaptım
erene özel taRhanalar,kuru ve yaş her türlü meyve(şu anda bile karpuz kavun yiyor bebeğim,tadı da çok güzel),her gün oradan gelen elma,armut havuçlar sıkılıp meyva suları oluyor,ispanak lahana pırasa kabak vs..hepsi erenin,köy tavuğu ceviz,ona özel az tuzlu salça organik pekmez kuru fasülyesi reçeli
daha aklıma gelmiyor diğerleri
biz de miktara göre nasipleniyoruz tabiki:)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 ocak anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...