süt iznii

07/23/2011 20:37:00

merhaba anneler,ben branş öğretmeniyim eylülde okula başlayacağım inş. oğlum da 4,5 aylık olacak.şimdi yeni yasaya göre süt izni ilk 6 ay üç saat sonra 1,5 saatmiş.biz nasıl kullanacağız ben sabahçıyım üç saat mi okula gideceğim bu durumda?

Ynt: süt iznii

07/23/2011 21:11:00

sanırım öğretmenlerde eğitim öğretimi aksatmamak kaydıyla diyordu. bu durumda 15 saat maaş karsılıgı ders alıp, programı ayarlıyorlar. yanı ıstersenız gunde 3 saat, ya da sabahtan oglene 4 saat... gibi. idarenin tavrı onemlı. sıze guzel bır program yaparlarsa sorun yok. ama sınıf ogretmenlerı ne yapıyor onu bılmıyorum. 4-5. sınıflarda brans derslerınde kullanıyorlar sut ıznını bızım okulda. ama hıc diğer sınıflarda uygulama nasıl gormedım.semıner donemınde de erken ayrıldı bızım arkdslar.

08/24/2011 20:16:00

süt iznini sınıf öğretmenlerinin nasıl kullandığını bilen var mı?.. ben öğlenciyim.. 1,5 saat kullanabilir miyim?

08/25/2011 09:33:00

bende sınıf öğretmeniyim  1.dönem ücretiz izin alacağım ama 2.dönem çalışacağım nasıl kullanıldığını bilen kullanan varsa bilglendirirseniz sevinirim 4.ınıf okutacağım

08/25/2011 10:40:00

4-5. sınıf ögretmenlerının ısı kolay,brans derslerını guzelce ayarlayıp eve gıdebılırsın. emınım ıdare sıkıntı yaratmayacaktır. ama 1-2-3.ler de uygulama nasıl bılmıyorum cunku bız normal memurlar gıbı olmuyormusuz.egıtım ogretımı aksatmadan kullanır yazıyo.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Öğretmen Anneler...

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...