Ülkü'nün (Nihan ve Elif'in annesi) Doğum Günü

10/19/2011 06:26:00

İyi ki doğdun benim hassas, duygusal, naif, düşünceli ve sevgi dolu biricik canım arkadaşım.

Tertemiz kalbinle bizleri hep iyiye, doğruya ve güzelliğe yönlendirdin. Aydınlattın bizi engin bilgilerinle..Küçüçük ama insanı çok mutlu eden oyuncaklar dağıttın sıcacık, çocuk yüreğinden..

Çok şey paylaştık seninle. Zor günlerimde tutunduğum dal oldun. Sardın beni şefkatli kollarınla, ablam oldun, can oldun.

Söyleyecek o kadar çok şey var ki... Ama en önemlisi insan gibi insan oldun ve birçok kişiye örnek.. Nice mutlu yıllara güzel yürek..

Seni seviyorum

Nazife

Ynt: Ülkü'nün (Nihan ve Elif'in annesi) Doğum Günü

10/19/2011 06:29:00

Kızımın adaşı Ülkü :)) nice mutlu yıllara. Sağlıkla, huzurla, iki güzel kızınla..

Sevgiler..

10/19/2011 06:30:00

Nice yıllara, çok mutluyum seni tanıdığım için:)

10/19/2011 06:33:00

Ülkü, doğumgünün kutlu olsun, nice mutlu, sağlıklı yıllara...

10/19/2011 06:33:00

Ülkü, nice güzel senelerin olsun sevdiklerinle birlikte çook tatlı bir yaşamın olsun.
İyi ki tanıdım seni, güzel yürekli arkadaşım...

10/19/2011 06:34:00

yol göstericim, uzaklardaki yakın arkadaşım doğum günün kutlu olsun
ailenle uzun sağlıklı bir yaşam diliyorum...

10/19/2011 06:34:00

Bugun cok ozel bır gun. Hayatımda tanıdıgım cok degerlı, degerı sonuna dek hakkeden bır ınsanın dogumgunu. Iyı kı dunyamıza gelmıs, kendını bıze gostermıssın. Iyiki bu sosyal ag tanısmamıza vesıle olmus.

Senı basta bır ınsan olarak tanıdım ben. Kendınden once baskalarını goren, hısseden ve dusunen, onemseyen. Kul hakkı yemeyen. Asla ayırım yapmayan. Tum ınsanları aynı ınsanlık catısı altında kucaklamak ısteyen. Sessız, emın ve derın bır guc olarak.

Ardından bır anne olarak gozlemledım senı ben. Cocuklarını varıyla yoguyla muthis egiten, bizi de egitecek kadar kuvvetlı bır donanıma sahıp olan, yogun, fedakar, isine evine ve esine ayırdıgının cok daha otesınde kaliteli bir zamanı cocuklarına muthis bir sekilde sunan ve bunun karsılıgını iki pırlanta - Nihan ve Elif - ile fazlasıyla almıs bır anne olarak.

Lakin herseyın basında ve temelınde: sen benım can dostumsun, koparamayacagım bagımsın. Burada bulunmamın cok onemlı bır sebebı, kederımde ve sevıncımde muhakkak aklıma ilk dusen akıl hocamsın. Ozunu, sozunu, durusunu, kimligini cok sevdım ve ornek aldım ben.

Insan olmak adına kat edecegım coook uzun yol var ve bu yolda hep elımı tutmanı ısterım. Arkadasım olarak.

Can-ı gonulden.
Seni cok seven Yasemin.

10/19/2011 06:38:00

Ülkücüm doğum günü kutlu olsun  güzel kızların ve eşinle uzun sağlıklı, mutlu yıllar dilerim sana . 

10/19/2011 06:44:00

ülküüüüüü;
mutlu nice güzel yaşların olsun arkadaşım.
seni tanıdığıma mutluyum:)

doğum günün kutlu olsun.
sevgiler

10/19/2011 06:45:00

Doğum günün kutlu olsun Ülkü. Allah her şeyi gönlüne göre versin inşallah gönlü güzel arkadaşım.

10/19/2011 07:03:00

Doğum günün kutlu olsun nice yıllara Ülkü

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...