Ülkü'nün (Nihan ve Elif'in annesi) Doğum Günü

Ynt: Ülkü'nün (Nihan ve Elif'in annesi) Doğum Günü

10/19/2011 14:00:00

İyi ki doğdun Ülkü,

Nice güzel, sağlıklı yıllar dilerim; sevdiklerinle ve ailenle birlikte:)

Doğum günün kutlu olsun.

10/19/2011 14:03:00

doğum günün kutlu olsun ülkü. 

10/19/2011 17:39:00

nice seneler Ülkü...

10/19/2011 17:44:00

Ülkücüm,nice mutlu yıllara:)))

10/19/2011 17:53:00

Ulku, dogum gunun kutlu olsun. Nice saglikli bir omur dilerim sana ve ailenize.

10/19/2011 18:48:00

Nice mutlu saglikli yillara tum sevdiklerinle beaber....

10/19/2011 19:16:00

Ülkücüm doğum günün kutlu olsun arkadaşım..evlatların ve tüm sevdiklerinle nice sağlıklı,mutlu senelere..

10/19/2011 19:17:00

ülkücüm, seni tanıdığıma gerçekten çok mutluyum..aklı selimin, her koşulda olaylara ve durumlara dışardan bakabilmen, deneyimlerini-bilgini hiç gocunmadan ve isteyerek aktarma azmin inanılmaz...doğum günün kutlu olsun, ailenle sevdiklerinle nice yıllar dilerim.

10/19/2011 19:40:00

Doğum günün kutlu olsun Ülkücüm Nice senelere çocuklarınla ve sevdiklerinle beraber inşallah.

10/19/2011 21:07:00

ben, ne desem ki.. hani keyifsizim diyordum ya, devasi dogmamdaymis, evet iyi ki dogmusum ve iyi ki bu yazilanlari okumusum.. her ne kadar anlatilan ben olmasam da ruhum cok fena oksandi :) ve belki sadece nick olarak tanistiklarimiz, bir paylasim yapma firsati bulamadiklarimiz var, onlarin gonlunden kopan guzel dilekler, hic tanimadigin birine bir sabah "gunaydin" demek degil de nedir? cok tesekkur ediyorum.. ve yakinimdakiler, ve iclerini bana acanlar, acildiklarim, bir insani yuceltmenin otesinde bir yucelik var midir? oyle tuhaf birsey ki, her yazilanin aynisini yazan arkadasim icin dusunuyorum. hepimiz birbirimizin yansimasi miyiz, olabilir mi? ya da iki ruh birbirine guzel baktikca artik tek ruh olarak daha guzele dogru mu yol alinir? evet oyle. bir iyilik varsa, bu beraberce bulunmus, iki tarafin da uzerinde emegi olan ortak bir olusumdur. iyi ki eleleyiz, iyi ki yol arkadasiyiz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...