Ülkü'nün (Nihan ve Elif'in annesi) Doğum Günü

Ynt: Ülkü'nün (Nihan ve Elif'in annesi) Doğum Günü

10/19/2011 21:25:00

Ailenle birlikte nice mutlu, sağlıklı yıllara Ülkü'cüğüm. Dilerim tüm yaşantın bugün hissettiğin gibi güzel duygularla geçer:)

10/19/2011 21:57:00

Ülkü'cüğüm, iki güzel kız annesi, iyi ki arkadaşız seninle. Doğum günün kutlu olsun. Tüm sevdiklerinde birlikte sağlıkla,mutlulukla, barış dolu bir dünyada yaşaman dileğiyle..Öptüm çok..

10/19/2011 22:26:00

ülkücüm kuzularınla nice sağlıklı, mutlu yılların olsun... öperim...

10/19/2011 22:36:00

Doğal annem Ülkü, iyi ki doğmuş, iyi ki anne olmuşsun. Uzuuuun, sağlıklı ömürler..
Heepi börtdeyy tuu yuuu, mandalina suyuu, yap çişinii uyuu, heepii börtdeyy tuuu yuuu.. :)

10/20/2011 04:43:00

Mutlu yillar :)

10/20/2011 06:21:00

tatlı kızlarınla, ailenle, sevdiklerinle nice mutlu yaşlara Ülkü'cüğüm. iyi ki doğmuşsunn;)

10/20/2011 06:41:00

Ülkü nice güzel yaşlar dilerim, sağlık, mutluluk ve şansla geçsin yılların.

10/20/2011 06:42:00

Ülkücüm iyi ki doğmuşsun, iyi ki tanışmışız, iyi ki girmişsin hayatıma
iyi ki o güzel 2 çocugun annesi olmusun, iyi ki böyle bir anne olmussun
iyi ki böyle güzel bir annen ve baban, iyi ki böyle güzel bir abin var
seni sen yapan tüm kosullar iyi ki var olmus
ve sen olmussun

nice güzel, sağlıklı, huzurlu senelerin olsun arkadaşım
çocuklarınla, sevdiklerinle, huzurla insallah
ve o senelerde ben de yanında olayım insallah

10/20/2011 06:44:00

Ülkücüm nice güzel yaşlara, yavrularınla hep beraber inşallah, tüm arkadaşlar o kadar güzel ifade etmişki seni, özellikle yasemina, ne kadar güzel gözlemlemiş...
canı gönülden katılıyorum, ben de seni tandığım için çok mutluyum,

doğum günün kutlu olsun...

10/20/2011 08:42:00

Ülkü, bu kadar geniş bir yelpazeden bu kadar güzel doğumgünü mesajları almak herkese nasip olacak birşey değil. Füsun'un dediği gibi bu site gerçekten ezber bozan, insanın bildiklerini altüst eden ama en önemlisi hakkın, doğruluğun, iyiliğin ve güzelliğinher ne olursa olsun zaman içinde ışıl ışıl ortaya çıktığı bir yer. Sen bunun en güzel örneklerinden birisisin. Ben seni geç tanıdım ama tanıdığım için çok ama çok mutlu oldum.

Başta güzel kızlarınla birlikte tüm sevdiklerinle birlikte bildiği doğrudan şaşmayan, samimi, dürüst ve hakkaniyetli halini huzur içinde sürdürebileceğin uzun bir ömür dilerim. Nice mutlu yaşlara :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...