doyma hissini kaybeden kendini çirkin,şişman,bakımsız... bulan varmıı??

Ynt: doyma hissini kaybeden kendini çirkin,şişman,bakımsız... bulan varmıı??

02/23/2012 07:19:00

dün gidemedim izin alamadım. artık c.tesi gidicem. ama mutlaka sonucu burdan yazarım. aslında bu endokronoloji uzmanının konusuymuş ama malesef bu bölüm özel hastanelerde bile yok gibi bişiy. dahiliyede ilgileniyor işte. aynı kilolardayız eğer mail adresini mesaj atarsan sana diyet listelerimi gönderebilirim.
zayıflayım ilk yapacağım şey oğlumla resim çektirip facebook a atmak.
henüz oğlum la hiç resmim yok :((

02/23/2012 07:53:00

.

02/26/2012 19:38:00

1 buçuk kilo vermişim nasıl mutluyum anlatamam çok gaza geldim şu göbeğimden kurtulayım yeter karın ve göbek bölgesiyle ilgili evde yapabileceğimiz egzersizler neler olabilir uygulayan ve faydasını görenler yazabilir mi

02/26/2012 19:41:00

mekık,yarım mekık, bı de agırlıkla yanlara egılme,dambıl da olur,su şişesi de..yanlardan kolları ındırebıldıgın kadar ındır,gunluk 25lik 4 set yaparsan etkılı oluyor..

02/26/2012 22:25:00

sezeryana zararı olur mu 4 ay oldu henüz

02/27/2012 00:10:00

Sezeryan sonrası en az 6 ay beklenmeli mekik hareketleri için. Dışardan iyileşti sanıyormuşuz ama iç dikişler o kadar hızlı iyileşmiyormuş.

02/27/2012 08:52:00

gunaydın herkese;
ben doktora gittim. fakat istanbul anadolu yakasında 5 özel hastaneye sormama rağmen endokrin uzmanı bulamadım. dahiliye ye gittim. bütün test sonuçlarım tabi kollestrol haricinde normal. dr bana şöyle 5-6 saatlik açlıkta midende bi yanma bi kaynama değişik bişiy oluyomu dedi. bende kendimi okadar aç bırakamıyorum dedim. cevabımdan çok etkilendi. kahkaha attı. :)))) bu arada abuk sabuk beslenmem neticesinde ferritin ve b12 vitamin eksikliği çıktı. sonuç olarak insülin direnci yokmuş ama olduğunu varsayalım sana  glukofen yazalım bir süre kullan iştahını baskılar biraz rahatlatır bu sürede yemini içmeni düzene koyarsın dedi. tabi kesinlikle spor yapmamı tavsiye (ne biçim bir iş yaaa). istanbul bir süre daha parçalı bulutlu az kar yağışlı :)))) bu demek oluyor ki çok istememe rağmen yürüyüş yapamayacağım. (ne güzel ne güzel)

02/27/2012 12:56:00

ohooo bana bir keresinde değil girdiğim her ortamda hamilemisin doğum ne zaman diye soruyorlar.ben de insanların göbeğime baktığını farkedince hemen oğlumu kucağıma alıyorum yada onunla ilgleniyorum ki grsünler hamilemisin demesinler diye .bu sefer de diyorlardır belki yuh elinde küçğücük bebek hemen tekrar hamile kalmış:))))

evet mekik için ben de öyle öğrendim henüz erklenmiş 6 ay geçmesi gerekiyormuş ama su şişesini denicem .yine de 4 ay az değil arkadaşlar ilk zamanlar göbeğim çok diyordum daha 40 ın çıkmadı ondan sonra iner göbeğin dediler 3 ay oldu daha çok erken dediler 4 ay oldu yine erken diyoruz 1 sene olacak eh anca diyeceğiz korkarım bu böyle devam edip gidecek ama bu göbek hiç gitmeyecek:( çok rahatsız oluyorun inanın sokağa çıkmak istemiyorum yine birisi pot kıracak canım sıkılacak diye

02/28/2012 20:56:00

bana da hamileyken senin kesin ikiz diyorlardı:) 

02/28/2012 23:40:00

sormayın benimde göbekle başım dertte.patavatsız insanlardan daraldım artık iki gün önce hiç tanımadığım bi teyze yanıma yaklaşıp hamilemisin diye sordu. hayır 3 aylık bebeğim var dedim aaa ben beş aylık hamile sandım diyo hala. 22 kilo aldım ikinci bebeğim hemen nasıl gitsin bu göbek,oğlumda 25 kilo alıp 6ayda eski halime dönmüştüm ama sütüm azaldı 6ay emzirebildim,zayıflıcam derdiyle. kızımda aynı hatayı yapmak istemiyorum . bence sizde dert etmeyin derim alideniz bebeğiniz anne sütü alsın yeterki.ama buinsanları anlamıyorum emziren lohusa annelere moral vermek yerine niye üzmeye çalışıyorlar bilmiyorum...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...