doyma hissini kaybeden kendini çirkin,şişman,bakımsız... bulan varmıı??

<1234>

Ynt: doyma hissini kaybeden kendini çirkin,şişman,bakımsız... bulan varmıı??

02/29/2012 07:55:00

gunaydın hanımlar,
siz süt veriyorsunuz lütfen dert etmeyin kiloyu falan.
gerizekalı mı yok işte. bana da eşimin ailesinden böyle saçma yorumlar gelmişti hamileyken. merdivenlerden düşsen hoplaya zıplaya inersin gibi saçma sapık benzetmeler. çok üzüldüm çok içerledim ve ne kadar ağladığımı anlatamam. düşünün hamileyim. bu yüzden eşime evide dar ettim. öfkelendim diye ayrı yattım. ama hepsini kendime yaptım şimdi de anladım ki bide oğluma yapmışım. çünkü rahat hamilelik geçirenlerin bebekleride huzurlu oluyor. hepsini allaha havale ettim. hamile ve lohusa iken beni ağlatan herkesi.

02/29/2012 12:18:00

bende aynı şeyleri söylüyorum ne diyim allah akıl fikir versin bunlara ne isterler bilmiyorum, bende allaha havale ettim teşşekkür ederim desteğiniz için adenk :)

03/03/2012 19:43:00

ya ben yinde de akşamları 6 dan sonra birşey yemiyorum 3 günden beri vazmı geçsem acaba sütüm azalır mıki

03/07/2012 10:56:00

arkadaşlar ben her konuda size uyuyorumda çok yemek kısmında değil ben açıkçası çok yediğimi zannetmiyorum hele tatlı falan hiç. şu anda 60 kg yum ama boyum kısa en fazla 55 olmam gerekir. 77 ile doğğum yaptım oğlum 6 aylıktı 56 kg idim. ama şimdi yine aldım tamam kg çok değil belkş ama bedenim 40 ne giysem yakışmıyor cildim bile bozuldu bu 5 kg yu bir türlü veremiyorum.

03/07/2012 15:54:00

yapamadım:(( 6 dan sonra yemiyordum ilk 3 gün iyiydi ama sonra çok acıkmaya başladım ben de kuralı bozdum:(( yiyorum 7/24 :)

03/07/2012 20:06:00

Boyum 173 kilom 80 nin üzerindeydi diyete başladığımda 78.800 dum.65 e inmem lazim.bu gün itibariyle diyetimde 52. Günüm 69.300 um.hayatimda ekmek,seker,hamur işi yok.tatlıya asla hayir diyemeyen ben hic yemiyorum desem yeridir.4 kilom kaldı onuda veririm ins.kararlı olununca oluyorMuş.başlarken bırakmaktan cok korkmustum

03/07/2012 20:20:00

hayatımda ilk kez diyet yapıyorum.beni teşvik eden vede her zaman destekleyen arkadaşım mervecim çok sağolsun:))onun etkisi çok oldu tşk ederim.bir ay öncede karatay diyeti kitabını aldım onu uygulamaya çalıştım.bol bol su.bol bitki çayı.kardan yürüyüş yapamıyordum evde her gün bir sabah bir akşam egzersizlerimi yapmaya çalıştım.arada bir bırakmak için yeltendiğimde oldu ama içine giremediğim kıyafetlerime baktığım zaman daha çok hırslandım...dediğim gibi önce kararlı olmak gerekiyo galiba...ben diyetisyene gitmedim şunu yapın bunu demeyede hakkım yok sanırım.:)))

03/08/2012 21:30:00

tebrik ederim canı gönülden .kendime de aferin!!!!:)

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...