ayıp şeyler söyleme

08/02/2010 06:50:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: ayıp şeyler söyleme

08/02/2010 06:55:00

Denizcim, yanılmıyorsam Yaman'a anneanne bakıyordu. Belki Yaman'a şakayla karışık kızdığı bir anda, eşek sıpası demiştir:) O da bunun sevimli birşey olduğunu zannedip söylüyordur. Diğer kelimeleri t.v.den(izliyorsa tabi) ya da parktaki diğer çocuklardan duymuş olabilir mi? Bence hiç üstüne gitmeyin, duymamazlıktan gelin. Bu tip konularda verilen en büyük tavsiyenin bu olduğunu biliyorum......

08/02/2010 07:26:00

korsan post: soru cevaplarda falan biz hep ortada tek pembe olarak kalıyoruz:) Hepiniz mi oğlan anasısınız yav? Özgeconum, anneyazarım, neşejoyum, diğer kız anaları nerdesiniz yahu:)))))))

08/02/2010 07:54:00

Valla ne diyim Ezgi Eşek sıpası lafını ben de seviyorum:))) Ama tabi benim kız küfrederse hiç tepkisiz kalabilir miyim sanmıyorum valla. " nıç nıç ayıp derim" elimde olmadan ama dememek gerekiyor tabi:))) Aman onu yapmamak gerekiyor bunu yapmamak gerekyor çocukları böyle böyle delrtmesek iyi:)) Havamdayım bugün gördüğünüz gibi dikkate almayın please:P :))

08/02/2010 08:02:00

Recai de benle çok dalga geçiyor bu ''öyle yapmamak gerekiyormuş'' konusunda:) Dün eline kocaman pipeti vermiş, sonra da almaya çalışıyor. Ben de VER BABACIM PİPETİ BANA demekle hiç bişey elde edemezsin bak şimdi deyip, yüzümü yüzüne yaklaştırıp, cici bir ses tonuyla ANNECİM O PİPETİ ŞİMDİ BANA VERİYORSUN Kİ, KENDİNE BİR ZARAR VERMEYESİN dememle, Duru pipeti gözüme soktu ve baba-kız kahkahalarla güldüler halime! Duru hoşuna gittiğinden, Recai de İŞE YARADI SENİN YÖNTEM, KENDİNE ZARAR VERMEDİ AMA, OLAN SANA OLDU AŞKIM diye:))))))))))

08/02/2010 08:23:00

eşek sıpası lafını biz de çok seviyoruz ve kullanıyoruz. henüz dediğini duymadım ama derse de kızar mıyım bilmiyorum..bu tür masum "ayıp" sözler çok da önemli değil bence..ama daha kötülerini söylerse müdahale etmek lazım. duymazlıktan gelmek bence en mantıklı yol..çünkü tepki çektiğini anladıkça daha fazla yapıyo bu bücürler :)

08/02/2010 10:07:00

kiz cocuklariyla erkek cocuklari farkli oluyorlar bu konuda sanirim.

08/02/2010 11:52:00

bizim aile çevremiz kalabalık ve yakın görüşüyoruz herkesten birşey öğreniyor,engelliyemiyorum,ben tepki gösterdikçe gizlice öğretiyolar evet değişik bir zihniyet :),bencede çok tepki gösterdimmi daha çok kullanıyolar,örneğin defne sevmediği bir şey oldumu anne o bok demi diyo :)

08/02/2010 11:54:00

bizimki de kuzenden(erkek) öğreniyordu :D bu ara yok niyeyse.
ama gülmeden de olmuyor ya,çok sevimli oluyor :D

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Çocuklar Krizde

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...