Doğum günü mekanları

<12>
06/17/2010 07:34:00

Kızım 1 ay sonra 1 yaşına girecek. İlk doğumgünü olacağı için özel birşey yapmak istiyoruz. Aslında ev partisi düşünüyorduk ama bu sene o kadar çok house party yaptık ki (ilk gülümseme, yarı yaş, ilk diş, yılbaşı, aileden 4 kişinin doğumgünü)  (tamam kabul ediyorum suyunu çıkarmışız:)))))))))
İşte bu nedenle dışarda bir yerde kutlayalım diyoruz. Ama şöyle bahçe tarzı bir yer olursa daha makbule geçer. İyi de Ankara'da varmı böyle bir yer???????

Ynt: Doğum günü mekanları

06/17/2010 08:39:00

Başakcım dün kuzey yıldızıyla görüştüm. Doğumgünü organizasyonuyla uzaktan yakından ilgileri yok. Anlayışları sadece süsten ibaret. Onun dışında menü soruyorum, çocuklar için yarım pide, büyükler için tam pide diyor adam:) Doğumgününde pide manyağı yapacaz milleti:) Bana şöyle pastalı börekli bir menüsü olan mekan lazım. Puff ne zormuş yahu...

06/17/2010 09:16:00

Çıtır Simitte doğum günü yapılıyormuş diye duydum ama nasıldır hiç bir detay bilmiyorum...

06/17/2010 09:44:00

Ezgiciğim,

deniz atı pastanesi şimdi aklıma geldi. 4 adet şubesi var. Ben balgat şubesini biliyorum. Çok büyük değil küçükte değil arka bahçe olayı var ama yeterli olurmu bilmem.Pastaları fena değildir.Normal menü çorb vs. de varmış gördüm ama nasıl bilemiyorum. Sana alternatif olsun:)http://www.denizatı.com.tr/denizatipastanesi_balgat.html">

http://www.denizatı.com.tr/denizatipastanesi_balgat.html

06/17/2010 09:55:00

Öznurcum verdiğin linkler hatalı çıkıyor:(
ıtır; çıtır simitle de görüştüm 20 kişi için 55o tl istiyorlar. Pasta da bizden olduğu halde. Yani bana nerdeyse 1000 tl'ye mal olacak gibi görünüyor bu doğumgünü. Bilemedim şimdi naapsamkiiii???????

06/17/2010 10:08:00

İncek'te bulunan Nüve Park, Eğri Çimen, Ankafera..vb gibi yerler çayır çimen ve alabildiğine büyüklük konusunda (oyun parkları da mevcut) uygun yerler.

06/17/2010 10:11:00

Burcu'nun önerdiği yerler gayet iyi  görünüyor.
denizatının çyle uçuk fiyatları olacağını zannetmiyorum.resimlerine bak bence.

com.tr olarak ekle.Tıkladığını zaman değilde arama çubuğuna olduğu gibi yapıştır.

http://www.denizatı.com.tr

06/17/2010 13:54:00

dışarıda yapılan partilerde adam başı ücret alıyorlar ve çok pahalıya geliyor diye biliyorum ben de
500 den aşağı olmaz sanırım

06/17/2010 16:29:00

Banu'nun kızı Mira için doğumgünü yaptığı yer de güzeldi.

06/18/2010 06:39:00

Nasıl yaa? Adı Çıtır Simit de içerde portakallı ördekle şampanya mı ikram ediliyor?? Delirmiş bunlar..!!

06/18/2010 07:02:00

Sanırım:)))))))))

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...