Doğum günü mekanları

<12>

Ynt: Doğum günü mekanları

06/18/2010 14:29:00

Eğer bahçe değil ama çocuklara yönelik bir yer istiyorsan çocuk parti evleri var... Fiyatları her şey dahil 400-550 arasında değişiyor... Bu fiyata palyaço da dahil... Ama 1 yaş küçük olduğu için bence bu tür mekanlar gereksiz... Bence bahçesi olan sıradan bir mekanı hem ucuza kapatıp, hem de çok güzel hale getirebilirsiniz:)

06/18/2010 14:33:00

Evet hatta yaşı küçük olduğu için ekstra aktiviteye de gerek olmayabilir. Onun yerine piknik alanı gibi bir yerler bile olabilir çok kalabalık olunmayacaksa... İllaki mekan kiralamaya da gerek olmayabilir yani..

06/18/2010 21:00:00

Ben Ümitköy'de Tadım Pizza'da bi parti görmüştüm, çok neşeliydi hakkaten. Aslında ben pek sevmem ama bi palyaço da getirmişlerdi. O zaman sormuştum, bu tarz organizasyonlar yaptıklarını söylemişlerdi. Hatta ben de Ağustos'ta düşünüyorum orda minik bi kutlama yapmayı. Bahçesi de açık olur, çok daha güzel olur diye hayal ediyorum.

12/23/2010 11:55:00

renewa da oldukça başarılı herşeyle ilgileniylar hem de merkezi sayılır. tavsiye ederim..

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...