Nurti'nin en candan annesi Esma'nın (Esmamısırlıoğlu), boncuk gözlü, güzeller güzeli hassas kızı Öykü'nün ilk doğumgünü

11/19/2012 07:00:00

Öykücüğüm,

Seni ilk gördüğümde ufacık, minicik, 2 aylık bir bebektin. İlk birkaç buluşmamızda uyanmadın bile. Bütün buluşma boyunca uyudun. Son bir aya kadar ağladığını, hatta sesin duymadım. O kadar uslu bir bebeksin işte. Her ne kadar annen artık gözünün açıldığını, işlerin zorlaştığını söylese de, sen bence nurturia'nın en uslu, en rahat bebeklerinden birisin hala. 
 Annenle beraber özellikle dönmeni heyecanla bekledik, ilk dönmende bayram ettik =) Emeklemeniz, sıralamanız hep gözümüzün önünde. O kadar güzel ki beraber büyüyor olmanız. İlerde sen benim elimde büyüdün, ben senin poponda bezle hallerini bilirim diyebileceğim sana. =) Emir'den korkmaların, ağlayıp annene tırmanmaların, Emir'in yine de üstüne çıkmaya çalışması ve çığlıklarına devam etmesi aslında ilk iletişimleriniz. Umarım ileride bunları beraber okuyup gülersiniz.

Esmacığım,
 Canım arkadaşım benim. Öykünün doğumgünü dışında, senin anneliğinin de ilk yılı dolmuş oluyor. Öykü ve Emir sayesinde seninle tanıştığıma, senin gibi candan, temiz yürekli bir dost kazandığıma çok memnunum. Rabbim seni; eşinden, kızından hiç ayırmasın. Pozitif enerjin, sakinliğin hep daim olsun. Güzeller güzeli öyküm de senin bu güzel taraflarını toplamış kendinde. Onun da ömür boyu şansı bol olsun, uzun ve sağlıklı bir ömrü olsun inşallah, sizinle birlikte. 

Balonların çıkması için sabredemeyen arkadaşın Deniz ve onun kıpır oğlu Emir

Ynt: Nurti'nin en candan annesi Esma'nın (Esmamısırlıoğlu), boncuk gözlü, güzeller güzeli hassas kızı Öykü'nün ilk doğumgünü

11/19/2012 07:19:00

Mutmuslu yıllar allah sevdiklerinde bir ömür geçirmeni nasip eylesin

Ynt: Nurti'nin en candan annesi Esma'nın (Esmamısırlıoğlu), boncuk gözlü, güzeller güzeli hassas kızı Öykü'nün ilk doğumgünü

11/19/2012 07:19:00

ne guzel seyler yazmis ideniz insanin boyle arkadasliklar kurmasi ne kadar.guzel :)))

mutlu guzelll yillarin olsun koca yanakkk oykucum :))) cok ama cok tatli bir bebissin omrunde oylee guzel gecsin bahtinnnda en az senin kadar guzel olsun :)

iyiki dogdun mutluluklarrrr....

11/19/2012 07:23:00

Güzel,düşünceli,nazik annenin boncuk kızı öykü'cük...nice yaşların olsun,sağlıkla,huzurla yaşayacağın koca bir ömrün olsun....

Esma'cım annenliğinin yıldönümü kutlu olsun,seni tanıdığım için mutluyum...öperiz seni ve öyküyü Avniş abi ile:))

11/19/2012 07:30:00

Oyyy esmacim doğum gününde ise başladın iyiki dogmusun boncuk allahım saglik sıhhat ve huzur versin ömür boyu

11/19/2012 07:40:00

Nice sağlıklı mutlu yaşlara öykücüm....başarı ve şans dolu bir ömrün olur inşallah :))

11/19/2012 07:42:00

Nice sağlıklı, mutlu, huzurlu doğum günlerini anne, babası ve tüm sevdikleriyle yaşaması dileğimle.

11/19/2012 07:42:00

doğum gününü kutlarım tatlı kızının Esmacım, nice yıllara ...

11/19/2012 07:43:00

Deniz gerçekten sabırsızsın yahu:)

Evet Esmacım öncelikle senin anneliğinin ilk yılını kutlarım.
Öykücüm senin de ilk yılını.. Benim için hala annenin miniş kızı olmaya büyüsende devam edeceksin.

Biz annenle doğum yapacaktık ama sen bayan hınzır çok aceleci davranıp Burç dan bır gun once gelmeye karar verınce 23 senın oldu :)
annenle yasadıgımız o tatlı uclu (ucuncu kendını bılıyor) sohbetlerımızı asla saat ayırd etmeksızın absurd sorularımızı ve cevaplarımızı unutmayacgım.
Senın sayende annenle tanıstık bır omur olur ınsallah.

yuzunuz hep gulsun

saglıkla sıhhatle nıce yıllarınız olsun:) 

11/19/2012 09:00:00

Gunaydinnnnnnnn saat 5.30 uyumanin verdigi uykusuzlukla yinede bi goz atim nurtiye derken bide ne gordumm nurtinin guzrller guzeliii minik oykunun dogum gunuymus ayyyy valla

Bi goz kapali bi goz takiliyo burda ama yinede yazmadan gecemiycem ben:) ben seni ilk gordugumde sen anneciginin gogsunde uyuyodun bizde sohbete dalmistik annen o kdr icten o kadar can bi arkadaski ilk once bunu solemedn gecemiycem oykucum:) sonra tatli oyku uyandi dedim aman Alllahim bu nasil bi bebek agzi,burni,gozleri,dudaklari cizilmiz cizilmis ben sahsen annesine cok benzettim seni yememek icin zor tutt valla kendimi iyi ki dogmussun hayatin boyunca hep guzelliklerle tanis ve hep gul guzel yanakli melek en onemliside sansli ol insallah :) esmacim seninde ilk seneni en icten dileklerime kutlarim sen ve oykuyu iki arkadas olarak goruyoum beraber buyuyosunz senin bi yanin olgun ve iyi ve basarili bi is kadini bi yanin cocuksu etrafinda balonlar ucusan biri ve zaten cok kucuk gosteriyodun buyuyunce oykunun en iyi arkadasi olucaksin ve bu super bisey gouceksin umarim seninle uzun yillar atkadasligimiz devam eder seni ve kizini tanidigim icin cok mutluyum optum sizi yanaklarinzdan:)

11/19/2012 09:47:00

Oy boncuk gözlü, tatlı yanaklı Öykü, doğum günün kutlu olsun, nice sağlıklı, huzurlu ve mutlu yılların olsaun sevdiklerinle birlikte inşallah :) Esma, anneliğin kutlu olsun senin de ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...