Nurti'nin en candan annesi Esma'nın (Esmamısırlıoğlu), boncuk gözlü, güzeller güzeli hassas kızı Öykü'nün ilk doğumgünü

Ynt: Nurti'nin en candan annesi Esma'nın (Esmamısırlıoğlu), boncuk gözlü, güzeller güzeli hassas kızı Öykü'nün ilk doğumgünü

11/19/2012 21:30:00

Oyy maşallah, ne çabuk geçti zaman. Öykümüz de yaşlandı:) Nice yaşları olsun tatlı kızının Esmacım.

Ynt: Nurti'nin en candan annesi Esma'nın (Esmamısırlıoğlu), boncuk gözlü, güzeller güzeli hassas kızı Öykü'nün ilk doğumgünü

11/19/2012 21:57:00

oyy kuzucuk ne çabuk bitirdin 1i :) göremedim ama ekranı parçalayarak seviyorum nerdeyse ömrün bahtın güzel olsun tatlı öykü çok şanslısın güzel tatlı mı tatlı bide annen var ikinizide öpüyorum 

11/20/2012 01:28:00

Mutlu yillar tatli kuzu dogum günün kutlu Olsun:)

11/20/2012 07:09:00

Doğum günün kutlu olsun Öykücüm.
Nice yaşlara..

Esma, senin de annelik yılını kutluyorum.

Sevgiler,
Özlem

11/20/2012 07:17:00

doğum günün kutlu olsun öykü sağlıklı mutlu nice yıllara tatlı kuzu.

11/20/2012 07:26:00

Nice senelere Öykücüm iyi ki doğdun :)) 

Esmacım Anneliğinin birinci yılını kutlarım daha nice yaşlarını da gör inşallah minik yavrunun

11/20/2012 08:09:00

Birlikte Nice güzel yaşlarınız olsun:)

11/20/2012 08:46:00

Mutlu yıllar Öykü, sağlıklı ve mutlu bir ömrün olsun umarım ki..Tebrik ederim Esmacım:-)

11/20/2012 10:15:00

Öyküm

Yeni yaşın kutlu olsun kuzum.Mevlam şansını bol etsin,tüm güzellikler seninle olsun . Tüm sevdiklerinin yanında nice nice seneler dilerim.

Sevgilerimizle..

Çiğdem&Bartu

11/20/2012 10:17:00

tatlı yanak, minik tombik, güzel kuzu öykü, iyi ki doğdun, her yaşın böyle güzel ve mutlu geçsin..

esmacığım anneliğinin ilk yılını geride bıraktın, tebrik ediyorum. birlikte geçireceğiniz uzun bir ömür diliyorum. öpüyorum ikinizi de..sevgiler

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...