Nurti'nin en candan annesi Esma'nın (Esmamısırlıoğlu), boncuk gözlü, güzeller güzeli hassas kızı Öykü'nün ilk doğumgünü

Ynt: Nurti'nin en candan annesi Esma'nın (Esmamısırlıoğlu), boncuk gözlü, güzeller güzeli hassas kızı Öykü'nün ilk doğumgünü

11/20/2012 10:33:00

Mutlu yıllar pamuk Öykü'ye:))

Ynt: Nurti'nin en candan annesi Esma'nın (Esmamısırlıoğlu), boncuk gözlü, güzeller güzeli hassas kızı Öykü'nün ilk doğumgünü

11/20/2012 11:04:00

tombik yanak, şirin mi şirin tatlı Öykü, iyi ki doğmuşsun, tatlı yüzün hep gülsün :)

Esmacım çok tebrik ederim, öperim :)

11/20/2012 13:21:00

Mutlu, sağlıklı, başarılı çoook güzel bir ömrün olsun Öykücük :)

11/20/2012 14:06:00

Bal yanak öykü'ye sevdikleriyle geçireceği, mutlu, uzun ve keyifli bir ömür dilerim :))

11/20/2012 14:26:00

Minik Oykucuk' e saglikli, huzurlu ve mutluluk dolu bir omur dilerim:) Esmacigim, tebrik ederim; daha dun gibi Oyku' nun tazecik halleri.

11/20/2012 14:43:00

oyyy alyanak, balyanak :) tombul yanak oykucugumuz :)
Gozumuzun onunde ne cabuk buyudun sen guzel kizim, tatli kizim..

sen mi sanslisin, boyle bir annen oldugu icin; yoksa annen mi daha sansli, senin gibi bir kizi oldugu icin :))

ikinizi de opuyorum :) nice uzun, guzel, neseli, saglikli, mutlu seneleriniz olsun :)))

11/20/2012 15:47:00

Nice mutlu yaşlara...

11/20/2012 17:55:00

Esmacim oykunle coook guzel yillariniz olsun :) saglikli, mutlu, basarili bir omru olsun, guzel yuzu hic solmasin... Seni de tebrik ediyorum... Beraber nice senelere...

11/20/2012 19:23:00

Küçük minik öykücüm benim, seninle daha annenin karnındayken tanıştık:) Ne güzel bir gebe diyerek baktım anneye. Sonra sen doğdun bütün nurti anneleri gibi bayram ettik sağlıkla doğdun diye. Senin videolarını çekip koydu nurtiye annen seni izleyip sevdim seni. Büyüdün merakla dönmeni bekledik, döndün bayram ettik:) Kocaman kız oldun kocayanak oldun senin footoğraflarını görünce yüzümüzde kocaman bir gülümse ile baktık.
Canım esmacım, ne güzel gebe diyerek ekledim. Seni tanıdıkça ne güzel bir anne dedim. Tanıdıkça çok sevdim. İnş. güzel yavrun hayırla, sağlıkla güzel bir ömrü olsun.
Nice yıllara güzel öykümüze.

11/20/2012 19:31:00

saglıklı mutlu nıce seneler oyku ve annesı

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...