Nurti'nin en candan annesi Esma'nın (Esmamısırlıoğlu), boncuk gözlü, güzeller güzeli hassas kızı Öykü'nün ilk doğumgünü

Ynt: Nurti'nin en candan annesi Esma'nın (Esmamısırlıoğlu), boncuk gözlü, güzeller güzeli hassas kızı Öykü'nün ilk doğumgünü

11/21/2012 09:24:00

İyi ki doğdun Öykü. Nice mutlu yaşlara. 

Ynt: Nurti'nin en candan annesi Esma'nın (Esmamısırlıoğlu), boncuk gözlü, güzeller güzeli hassas kızı Öykü'nün ilk doğumgünü

11/21/2012 09:30:00

Oyku''cum, sana uzun uzun yazmayacagim, o hakkimi baska sekilde kullanacagim ama ona gore :) 

Sadece simdilik, burada adim gecsin diye yaziyorum, iyi ki geldim dunyamiza:) Seni cok seviyoruz biz:)

11/21/2012 09:41:00

Oooy mutlu yillar koca yanaak :))

11/21/2012 11:46:00

Tontişimizin doğumgününü kutlarız ve ailesiyle beraber mutlu mu mutlu sağlıklı mı sağlıklı nice güzel seneler dileriz. İrem ve ben seni komacan öperiz
:)

11/21/2012 19:47:00

Mutlu yıllar!

11/21/2012 19:57:00

Mutlu yillar,saglikli,huzurlu,basarili,uzun bi omrun olsun:)) dogum gunun kutlu olsun:))

11/21/2012 21:20:00

Esmacım anneliğinin 1. yıldönümü,Öykü nün de 1. yaşı kutlu olsun:)nice yıllar dilerim Öykü ye sağlıkla,mutlulukla geçireceği:)tombik güzellik iyiki doğmuşsun

11/22/2012 01:30:00

Nurtinin küçük yaşında annesini en çok düşünen bebeği , sen şimdi bebeklikten çıkıyorsun kocaman bir kız oldun emi :) maaşallah! Allah sana yüzün gibi güzel baht versin, güzel ailene beraber geçireceğin nice mutlu sağlıklı sevgi dolu doğumgünlerine :)

11/22/2012 12:12:00

öykücüm nurtinin en tatlı ve tombiş bebeği iyi ki doğmuşsun ömrün boyunca sağlık ve mutlu yıllara çok öpüyorum :)

11/22/2012 21:04:00

Küçük Meleğim doğum günün kutlu olsun.Doğduğun güne şahidim,ilk yaşına da şahit oldum.Nice güzel yıllarına da şahit olmak dileğiyle.Esmacım seninde anneliğinin ilk yılı kutlu olsun,ikinizide kocaman öpüyorum :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...