Nurti'nin en candan annesi Esma'nın (Esmamısırlıoğlu), boncuk gözlü, güzeller güzeli hassas kızı Öykü'nün ilk doğumgünü

Ynt: Nurti'nin en candan annesi Esma'nın (Esmamısırlıoğlu), boncuk gözlü, güzeller güzeli hassas kızı Öykü'nün ilk doğumgünü

11/23/2012 07:23:00

Anneni tanıdığımda henüz onun karnıydaydın..Doğdun miniciktin kucağıma almaya kıyamamıştım..O kadar tatlıydın ki..Büyüdün koca yanak Öykü oldun 1 yaşına bastın..
Dünyalar güzelim, Mutlu ,sağlıklı,huzurlu başarılarla dolu bir ömrün olsun.Yaşam sana hep güzelliklerini sunsun gülen yüzün hiç solmasın..
İyiki doğdun iyiki anneni tanıdım...Doğum günün kutlu olsun fıstığım

Ynt: Nurti'nin en candan annesi Esma'nın (Esmamısırlıoğlu), boncuk gözlü, güzeller güzeli hassas kızı Öykü'nün ilk doğumgünü

11/23/2012 07:43:00

Fıskiye saçlı, yazlık pozlarıyla beni benden alan fıstık kız, ilk yaşın kutlu olsun.

11/23/2012 07:50:00

Öykücüğüm'ün doğum günü kutlu olsun. Rabbim ona güzel, mutlu, huzurlu, sağlıklı, anneli babalı ve bol kahkahalı nice yaşlar nasibetsin. O koca yanakları hiç solmasın, hep pembe pembe parlasın. Büyüsün koca kız olsun, musmutlu bir evliliği sonra da kendisi gibi koca yanaklı tatlı mı tatlı bir kızı olsun (Esma seni büyük anne yaptım bile).

Esmacım, anneliğinin ilk yılını tebrik ederim. Sabırlı, düşünceli, ilgili, sevgi dolu güzel anne, Allah seni güzel kızından hiç ayırmasın, birlikte daha nice güzel yıllarınız olsun. Öpüyorum ikinizi de. 

11/23/2012 07:58:00

mutlu huzurlu sağlıklı yaşların olsun Öykü.yüzün hep gülsün .Mutlu yıllar

11/23/2012 08:04:00

Bugün benim ilk Nurti arkadasimin biricik Öykü'sü 1 yaşında. Esmacım hamileyken başladığımız dostluğumuzda yavruların adı bile belli değildi. Öykü'nün ismine karar verişini, soyadıyla yanyana koyp bize danışmanı hala hatırlıyorum. Sonra asansörde suyun gelip de doğuma gittiğin an şu an gözümde. Ben o sırada evdeki süt canavarını 24 saat besliyordum . Öykü doğdu, kırkı çıkmadan buluştuk. öyle hatırlıyorum. Bizim eve ani bir baskın yapmıştınız. Deniz'in yazdığı gibi epey bir buluşma boyunca Öykü Hanım hep uyudu. Gözlerini göremedik. Sonra büyüdü, büyüdü ve bugün tamm 1 yaşında! 

Hassas, boncuk gözlü, elma yanaklı nazlı bir küçük hanım. Oğlumun doğumgününde saçına dokundular diye nasıl ağladı öyle incecik. Annesi gibi kitap kurdu. Annesi gibi sakin, uysal, dost canlısı.

Biz ailecek sizi çok seviyoruz. Rabbim yollarımızı hep yakın tutsun, hayırlı uzun ömürlerine tanık olalım, mutlu olacakları bir hayatları olsun, anneli-babalı, belki kardeşli :) nice nice yaşlara.

Sizi çooook seven Çolak çekirdek ailesi :)

11/23/2012 09:13:00

Her fotografinda dislerimi siktigim, sarip sarip sarmalamak istedigim guzel bakisli, guzel huylu, guzel anneli guzel bir oyku. Nice mutlu yillara sana. Yaz gelsin de bir sikistirayim yanaklarindan.

Esmacigim, yumusak huylu, guler yuzlu arkadasim; cok keyifli nice yillar dilerim guzel kizinla beraber

11/23/2012 09:18:00

Sevgili Esma, anneliğinin ilk yıldönümü kutlu olsun; yavrunla birlikte nice mutlu yıllara erişmenizi ve güzeller güzeli Öykü kızıma sağlıklı, huzurlu bir ömür dilerim :)

11/23/2012 09:49:00

Öykücüm,nice nice yas günlerin olsun,uzun,saglikli,mutlu,bereketli ve sansli bir ömür diliyorum senin icin..

Esmacim,Nurtideki ilk arkadaslarimdansin,ismini ne koysam Öykü ismini dusunuyorum nasil guzelmi sizcedeee....Hep birlikte yasadik hamileligi,tatli heyecanlari,aciyi tatliyi,dogum hikayelerini hep birlikte paylastik,ben senden once dogurdum ama an be an hep beraber yasadik burda her seyi, simdi geriye tek kalan yuz yuze gorusmek,insaAllah oda olucak..Gülmeyi en cok yakistirdigim guzel arkadasim,iyi yurekli arkadasim anneliginin ilk yili kutlu olsun,umarim daha nice nice boyle guzel dileklerde bulunucam Öykü ve senin icin..sevgilerimlee

11/23/2012 15:04:00

nice mutlu yılları olsun prensesin.biz çok hayranız öyküye :)

11/23/2012 16:15:00

mutlu, sağlıklı, başarılı, hayırlı bir ömür dilerim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...